15
new stories - click to show

Daniela Brodcová

Related to

Všechno je jinak. Chaotický týden zase nalomil důvěru, že vláda pandemii zvládá

21.August » Seznam Zprávy
Nepůsobí dobře, když ministr zdravotnictví něco ohlásí a vzápětí nastoupí premiér, který to zkritizuje - byť se na tom předtím shodla rada, kterou on sám vede, říká reportérka Daniela Brodcová v podcastu Stopáž.

Tip na výlet: Posvátný okrsek Ostrov

21.August » Seznam Zprávy
Na Karlovarsku najdete celou řadu krásných míst a zdaleka nejde pouze o lázeňské kolonády. Za návštěvu stojí například Posvátný okrsek v Ostrově. Letní tip Daniely Brodcové, redaktory domácí redakce Seznam Zpráv.

Obávanému promoření se nevyhneme. Toto jsou scénáře boje s koronavirem

9.April » Seznam Zprávy
Dobré zprávy okolo vývoje koronaviru v Česku střídají otazníky nad dalším bojovým plánem. Odborníci se neshodnou a rýsují různé varianty. Jedna z nich se skrývá i pod obávaným slovem „promoření“.

Blíží se doba, kdy zkrotíme koronavirus. Dvě zbraně proti němu se již testují

7.April » Seznam Zprávy
Naděje pro lidstvo. Tak zní komentáře ke zprávám, které přichází z laboratoří po celém světě. Vědci připouští, že má vývoj léků i vakcín na covid-19 rychlé tempo, předčasné nadšení ale mírní.

Vláda zpřísnila opatření kvůli koronaviru. Na veřejnosti nejvýše ve dvou

25.March » Seznam Zprávy
Život v Česku se kvůli šíření koronaviru řídí řadou mimořádných opatření. Včetně toho, které omezuje volný pohyb lidí. Vláda do něj nově přidala několik bodů.

Koronavirus a Česko: Co znamenají nová opatření?

10.March » novinychrudim
Koronavirus je v Evropě i v Česku stále na vzestupu. Vláda proto přišla s novými opatřeními, kterými chce postup nákazy zpomalit. Přinášíme přehled toho nejdůležitějšího. Akce nad 100 lidí Jedno z nejrazantnějších opatření oznámil premiér Andrej Bab…

Koronavirus v Česku: rodiny, kolegy a okolí pacientů čeká prověřování

1.March » Seznam Zprávy
Česko má první pacienty s koronavirem. Dva lidé s pozitivními testy byli přijati v pražské Nemocnici Na Bulovce. Třetí muž byl diagnostikován s onemocněním COVID-19 v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem a následně převezen rovněž do pražské nemocn…

Deset kroků, jak se vyhnout koronaviru

29.February » Seznam Zprávy
Nový typ koronaviru se přiblížil k českým hranicím. Několik ohnisek hlásí Itálie, kam tisíce lidí míří na zimní dovolenou. Na Tenerife je v karanténě šest Čechů.

Deset kroků, jak se vyhnout koronaviru

25.February » novinychrudim
Nový typ koronaviru se přiblížil k českým hranicím. Několik ohnisek hlásí Itálie, kam tisíce lidí míří na zimní dovolenou. Na Tenerife je v karanténě šest Čechů. Seznam Zprávy sestavily přehled nejdůležitějších zásad, na které by lidé při obraně pře…

Deset kroků, jak se vyhnout koronaviru

25.February » Seznam Zprávy
Nový typ koronaviru se přiblížil k českým hranicím. Několik ohnisek hlásí Itálie, kam tísíce lidí míří na zimní dovolenou. Na Tenerife je v karanténě pět Čechů.

Fakta o koronaviru, který vyvolal vlnu dezinformací

11.February » Seznam Zprávy
Obav, které vzbuzuje nový koronavirus, využívají šiřitelé falešných zpráv. Kromě vyložených mýtů o tématu koluje i řada nepřesností a polopravd. Přinášíme koronaviru fakta, která vyvracejí nejčastější mýty.

Tato informační stránka o Daniela Brodcová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniela Brodcová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes