Dan Sywala

Related to

Airbus musí překontrolovat kvůli možným prasklinám starší A380

9.July » Seznam Zprávy
Evropský výrobce letadel Airbus musí překontrolovat starší obří letouny A380 kvůli možným prasklinách na křídlech. Podle nařízení Evropské agentury pro bezpečnost letectví (EASA) se kontrola týká vnější části křídel u 25 nejstarších letadel, která...

S hrdostí můžu prohlásit, že tu máme fanouškovskou základnu, říká frontman islandských Sólstafir

10.April » Seznam Zprávy
Atmosférický rock je jen jeden z mnoha odstínů islandské hudební scény. Velice úspěšným exportním artiklem je už řadu let formace Sólstafir, která má kromě velkého množství fanoušků i velice symbolický vztah k Česku. Před vyprodaným vystoupením v ...

Největší hráč v nájemním bydlení expanduje. Firma Residomo buduje 500 nových bytů

2.April » Seznam Zprávy
Ostravská firma Residomo, vlastník 44 tisíc původně hornických bytů po důlní firmě OKD, zahájila expanzi. Plánuje stavbu až 500 nových bytů.

Mzdy ve Škodovce se zvýší o 2500 korun měsíčně, odbory chtěly ještě víc

22.March » Seznam Zprávy
Tarifní mzdy zaměstnanců v automobilce Škoda Auto vzrostou s platností od 1. dubna o 2500 korun měsíčně. Firma se na tom v pátek dohodla s odbory, skončilo tak kolektivní vyjednávání.

Operátoři už mají pro Babiše čísla o podpultových nabídkách. Co se z nich premiér dozví?

20.March » Seznam Zprávy
Premiér Andrej Babiš by měl každou chvíli od mobilních operátorů dostat vyžádané údaje o tom, jak jsou v Česku využívané takzvané podpultové nabídky. Český telekomunikační úřad přitom už v analýze vydané začátkem března taková data zveřejnil.

Rádia přestávají hrát Michaela Jacksona. Ze staré série ho vymazali i Simpsonovi

11.March » Seznam Zprávy
Písně Michaela Jacksona mažou z repertoáru rádiové stanice po celém světě. Stažena z distribuce byla i epizoda seriálu Simpsonovi, ve které zazněl hlas krále popu. To vše kvůli zveřejnění dokumentárního filmu Leaving Neverland (Odcházení z Neverla...

V Číně dokončují obrovský komplex s vodorovným mrakodrapem

4.March » Seznam Zprávy
V čínském městě Čchung-čching bude již brzy dokončen komplex Raffles City Chongqing. Tvoří jej osm mrakodrapů, ty spojuje 250 metrů dlouhý horizontální mrakodrap.

Vejce, husa nebo láhev? Nosit to lékařům považuji za málo efektivní, myslí si zdravotnický manažer Oldřich Šubrt

21.February » Seznam Zprávy
Buď najdu skvělou službu, která mi vyhovuje a kterou mi platí moje pojišťovna, nebo si připlatím, protože tu službu chci lepší, popisuje svoji obchodní strategii šéf soukromé polikliniky Program Health Plus Oldřich Šubrt.

„Ukradli“ nám klavír za 100 tisíc eur, právník stál 50. Majitelka Petrofu o čínském trhu

16.February » Seznam Zprávy
Dalším hostem pořadu Ženský byznys Petry Krmelové byla majitelka slavné firmy Petrof z Hradce Králové, jejíž historie se začala psát před 155 lety. Dnes jednička na trhu výroby pianin v Evropě. Zuzana Ceralová Petrofová.
Pedro Sánchez - Španělský politik a ekonom

Tato informační stránka o Dan Sywala zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dan Sywala" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes