Dan Sywala

Related to

Rekordní rok. Sázky brzdil nový zákon, Tipsport přesto vykázal nejvyšší obrat v historii

11.October » Seznam Zprávy
Skupina Tipsport má za sebou rekordní období. V loňském roce v Česku a na Slovensku vykázala hrubý obrat 82 miliard korun a zisk přesáhl miliardu, potvrdil Seznamu jeden ze zakladatelů společnosti Vratislav Randa.

„Lékaři jsou připraveni padnout.” Turecka se bojí i Kurdové v irácké nemocnici, kterou podporuje Česko

11.October » Seznam Zprávy
Turecká ofenziva na severovýchodě Sýrie dělá starosti i klinice ve městě Sindžár, jejíž stavbu podporuje Ministerstvo zahraničních věcí České republiky a Diecézní charita Brno. Klinika leží jen několik desítek kilometrů od hranic Sýrie v iráckém K...

Zákaz masek spustil novou vlnu protestů. Hongkongské metro zůstane zavřené

5.October » Seznam Zprávy
Nové vlny protestů v Hongkongu se zúčastnily tisíce lidí, hlásí agentury z míst nejmasovějších akcí proti krokům čínského režimu v posledních letech.

Nová gangsterka Scorseseho, ale nic nového ve Spartě

30.September » Seznam Zprávy
Pražská Sparta zase prohrála, otec filmů o mafiánech chystá další gangsterku a dojemné gesto fair play. Pět vybraných událostí přidává moderátor Oliver Sálus.

Na koncert do kina? Česká kina zvou na Rogera Waterse, Metallicu nebo Depeche Mode

30.September » Seznam Zprávy
Nejen hudební nadšenci si v posledních letech všímají nárůstu koncertních snímků ve svých oblíbených biografech. Podzimní nabídka obsahuje především snímky od Rogera Waterse, Metallicy nebo Depeche Mode, ale další tituly budou přibývat.

V Paříži protestovaly žluté vesty, policie tentokrát hromadně zatýkala

21.September » Seznam Zprávy
Policie v Paříži použila slzný plyn proti účastníkům jedné z demonstrací hnutí takzvaných žlutých vest. Protestující se sešli na náměstí Madeleine, které je jednou z oblastí, kde od pátečního odpoledne úřady zavedly dočasný zákaz shromažďování.

Od krádeží aut k daňovým podvodům, studie popsala, jak se v Česku od roku 1989 změnila mafie

21.September » Seznam Zprávy
K ruským a ukrajinským skupinám, které v ČR působí v podstatě již od sametové revoluce, přibyly záhy české a po roce 2000 i albánské a vietnamské gangy.

Jiná liga: Ivana Trojana dojalo, když dostal kopačky z bronzu. A Karel Rada promluvil o ženách

17.September » Seznam Zprávy
Do západočeských Krchleb pozval Jinou ligu na svou fotbalovou benefici herec Ivan Trojan, legenda týmu osobností Real Top Praha.

Vražedkyně otěhotněla ve vězení, teď je dočasně na svobodě. Dotkne se to dítěte i trestního řádu

7.September » Seznam Zprávy
Petra Janáková ve vězení otěhotněla, porodila minulý týden na svobodě. Jde o ojedinělý případ – co se stane s dítětem, není jasné.

Útok u francouzského Lyonu. Dva muži zabili jednoho člověka a několik dalších zranili

31.August » Seznam Zprávy
Dva muži, jeden z nich ozbrojený nožem, v sobotu odpoledne ve městě Villeurbanne u Lyonu zabili jednoho člověka a dalších devět lidí zranili, z toho tři vážně. Jeden z útočníků byl zadržen, po druhém se intenzivně pátrá.

Tato informační stránka o Dan Sywala zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dan Sywala" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes