15
new stories - click to show

Tereza Brhelová

Related to

Estonská Narva – budoucí město duchů, nebo hipsterů?

2.December » Seznam Zprávy
Estonské město tak asi působí na většinu svých návštěvníků. Podle některých místních je to stát ve státě. Estonština spíš není slyšet, průměrný věk je okolo šedesáti a párkrát za den si většina obyvatel může přes řeku zajít do Ruska…

Brno omezí auta v historickém centru. Přidá se i Praha?

16.November » Seznam Zprávy
Brněnské centrum. Chodci tam kličkují mezi auty, kolem projíždějí tramvaje. Dopravu tam magistrát plánuje od jara omezit. V Praze zatím sbírají data, do neděle bude uzavřené Smetanovo nábřeží a Malá Strana.

Komentář: Čtvrt milionu lidí přišlo, aby se za sebe nestyděli. Babiš by měl smeknout čepici

16.November » Seznam Zprávy
I kdyby se status quo nezměnil, naprosto to neznamená, že demonstrace „nemají smysl“. Politika nejsou kupecké počty nebo zápasy v přetahování lanem.

Zklamal jsem královnu, přiznal v otevřeném rozhovoru britský princ Andrew

16.November » Seznam Zprávy
Britská televizní stanice BBC v sobotu zveřejnila úryvek exkluzivního rozhovoru s princem Andrewem. Syn královny Alžběty II. je spojován s americkým finančníkem a miliardářem Jeffreym Epsteinem a jeho pedofilními skandály.

Jedna kniha za tři sekundy. Vyrobili jsme si dětskou knížku a víme, proč při tisku záleží na počasí

16.November » Seznam Zprávy
V České republice se ročně vytiskne 15 tisíc nejrůznějších titulů – dohromady miliony knih. Věděli jste, že při jejich výrobě hraje velkou roli i počasí? A že bez zvlhčovačů vzduchu by tiskárna knih nemohla fungovat?

Demonstranti se už scházejí. Podívejte se, jak se plní Letná

16.November » Seznam Zprávy
Milion chvilek demokracie se vrací na Letnou. Série demonstrací, která začala letos na jaře kvůli jmenování ministryně spravedlnosti Marie Benešové, pokračuje po letní pauze.

Vltava klesla o sedm metrů, voda odkryla původní domy, zbytky lodí a jeden unikát z války

10.November » Seznam Zprávy
Je to unikátní pohled do desítky let staré historie. Pokles hladiny Vltavy v orlické nádrži ukázal základy původních domů, zbytky starých lodí a další předměty, jindy schované hluboko v řece.

Škoda ukáže novou verzi nejprodávanějšího českého auta. Tady jsou jeho předchůdci

10.November » Seznam Zprávy
Automobilka Škoda Auto vyrobila od roku 1959 již přes 6,5 milionu vozidel Octavia všech generací. Na model z konce 50. let navázal v 90. letech nově vyvinutý vůz, který měl se svým předchůdcem společné pouze jméno. Novodobá Octavia má již tři gene...

Tato informační stránka o Tereza Brhelová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tereza Brhelová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes