David Krkoška

Related to

Ohňový patent Marie Terezie platí už 268 let. Co se muselo změnit?

21.August » Seznam Zprávy
Průlom v protipožární ochraně na území Čech nastal přesně před 268 lety. Tehdy začal platit ohňový patent Marie Terezie. První ucelený předpis zaváděl jasná pravidla při výstavbě domů. Všechny chalupy například do roka musely mít zděný komín.

Čína chtěla po šéfovi hongkongských aerolinek seznam protestujících. Dal jí ho s jedním jménem: svým

21.August » Seznam Zprávy
Na svou pozici v pátek rezignoval výkonný ředitel hongkongských aerolinek Cathay Pacific. Odmítl totiž Číně vydat seznam jmen zaměstnanců, kteří se zapojili do protestů v regionu.

Už žádné čekání ve frontě. Nizozemský Albert testuje pojízdného poslíčka

26.July » Seznam Zprávy
Nizozemský obchodní řetězec Albert, který má i u nás více než tři sta poboček, zkouší novou možnost nakupování. Doručování nákupu z prodejny k zákazníkovi v testech svěřuje robotům.

Škoda svolává tisíce aut do servisů kvůli potížím s airbagy

26.July » Seznam Zprávy
Automobilka Škoda Auto svolává do servisu 3 367 automobilů, které by mohly mít problém s airbagy umístěnými u řidiče. Svolávací akce se týká modelů Fabia, Karoq, Kodiaq, Octavia, Rapid a Superb vyrobených mezi lednem a srpnem 2018.

Koleje se změnily ve staveniště. Kde se cestující vlakem mají obrnit trpělivostí?

26.July » Seznam Zprávy
Správa železniční dopravní cesty kromě po republice provádí zhruba 50 výstaveb dohromady za 23 miliard korun.

Petr Kellner: PPF nemůže a nechce vstupovat do politiky

26.July » Seznam Zprávy
Skupina nejbohatšího Čecha je dlouhodobě spojována s pročínskými aktivitami Miloše Zemana. Teď využila svou výroční zprávu k popření spekulací, že ovlivňuej politiku.

V Německu poprvé vychází videohra s necenzurovaným hákovým křížem

29.June » Seznam Zprávy
V Německu poprvé vyjde hra, která může obsahovat nacistické symboly a postavy. Umožnila to změna přísných pravidel, ke které došlo v minulém roce.

HRW: Syrská vláda zneužívá humanitární pomoc, posiluje represe

28.June » Seznam Zprávy
Syrská vláda zneužívá humanitární pomoc a peníze, které dostala na obnovu válkou zničené země, k prohloubení své represivní politiky, napsala ve své zprávě organizace na ochranu lidských práv Human Rights Watch (HRW). Organizace zároveň vyzvala in...

U Karlova mostu má vzniknout lavička Václava Havla. Bude to tvrdý byznys, říká lodní konkurence

19.June » Seznam Zprávy
Ponton plovoucí na Vltavě u Karlova mostu a lavička Václava Havla. To je spojení, které by mělo do konce roku vzniknout v památkově chráněném centru Prahy na Alšově nábřeží. Záměr Štěpána Rusňáka ještě není 100procentně schválený.

Ani konzervativci, ani labouristé. Parlamentní volby v Británii by vyhrála Liberálně demokratická strana

31.May » Seznam Zprávy
Kdyby se nyní v Británii konaly volby do Dolní sněmovny, nejvíce lidí by hlasovalo pro proevropské liberální demokraty, kteří v novém průzkumu veřejného mínění institutu YouGov pro deník The Times předstihli protiunijní Brexit Party Nigela Farage.
Bill Cosby - Americký herec

Tato informační stránka o David Krkoška zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Krkoška" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes