David Krkoška

Related to

U Karlova mostu má vzniknout lavička Václava Havla. Bude to tvrdý byznys, říká lodní konkurence

19.June » Seznam Zprávy
Ponton plovoucí na Vltavě u Karlova mostu a lavička Václava Havla. To je spojení, které by mělo do konce roku vzniknout v památkově chráněném centru Prahy na Alšově nábřeží. Záměr Štěpána Rusňáka ještě není 100procentně schválený.

Ani konzervativci, ani labouristé. Parlamentní volby v Británii by vyhrála Liberálně demokratická strana

31.May » Seznam Zprávy
Kdyby se nyní v Británii konaly volby do Dolní sněmovny, nejvíce lidí by hlasovalo pro proevropské liberální demokraty, kteří v novém průzkumu veřejného mínění institutu YouGov pro deník The Times předstihli protiunijní Brexit Party Nigela Farage.

Irové v referendu rozhodli o zrušení přísného zákona o rozvodech. Nebudou na něj již muset čekat 4 roky

26.May » Seznam Zprávy
Irové v pátečním referendu podpořili zrušení dosavadních tvrdých rozvodových pravidel. Podle dnes zveřejněných výsledků se takto vyjádřilo přes 82 procent hlasujících. K rozvodům dostali možnost se vyslovit v rámci voleb do Evropského parlamentu. ...

Policie zatkla čínského dokumentaristu kvůli fotografii lahve na Twitteru. Odkazovala k masakru z roku 1989

24.May » Seznam Zprávy
Policie zadržela čínského dokumentaristu Teng Čchuan-pina kvůli fotografii na jeho Twitteru. Byla na ní lahev s etiketou, která odkazovala k masakru na náměstí Nebeského klidu.

Weinstein dosáhl předběžné dohody, poškozeným zaplatí 44 milionů dolarů

24.May » Seznam Zprávy
Harvey Weinstein dosáhl předběžné dohody, která má vyřešit soudní spory a odškodnit jeho oběti. Zaplatit podle ní má 44 milionů dolarů. Weinsteina obvinilo ze sexuálního zneužívání více než 70 žen.

Netanjahuův povolební plán: Pokud zvítězí, anektuje osady na Západním břehu Jordánu

7.April » Seznam Zprávy
Představitelé palestinské autonomie i Benny Ganc, hlavní volební rival izraelského premiéra, odsoudili sobotní slova Benjamina Netanjahua o tom, že začne rozšiřovat izraelskou svrchovanost na okupovaném Západním břehu Jordánu, pokud se po úterních...

Britové jezdí do Číny za „orgánovou turistikou“. Poslanci chtějí zákaz

5.April » Seznam Zprávy
Pacienti z Velké Británie by měli mít zakázáno cestovat do Číny kvůli transplantaci orgánů, požaduje to více než 40 britských poslanců. Existuje totiž závažné podezření, že orgány pocházejí z těl politických vězňů.

Kalouskova kampaň a akce patolízalů, vysvětluje Jermanová, proč kraj dal 45 tisíc za „analýzu festivalů“

2.April » Seznam Zprávy
Případ podezřelých externistů na úřadu Středočeského kraje. Andrej Babiš řekl: Vysvětlete to! Jermanová reaguje: Jsou to jen loutky v rukou Miroslava Kalouska.
Bill Cosby - Americký herec

Tato informační stránka o David Krkoška zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Krkoška" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes