Johana Trešlová

Related to

Místo lidských těl si návštěvníci výstavy v německém Ulmu mohou tentokrát prohlédnout ta zvířecí

14.June » Seznam Zprávy
V německém Ulmu probíhá výstava zvířecích těl uchovaných metodou plastinace, při které se vymění tělní tekutiny za plast. Metodu vyvinul německý vědec Gunther von Hagens přezdívaný „Doktor Smrt“. Výstava ze série Body Worlds se proslavila předevší...

Johnson drtivě porazil konkurenci v prvním kole, z volby nového premiéra Británie vypadli tři kandidáti

13.June » Seznam Zprávy
Boris Johnson s přehledem postoupil z prvního kola vnitrostranické volby nového předsedy, a tedy předsedy vlády, v rámci Konzervativní strany. Vypadli Mark Harper, Andrea Leadsomová a Esther McVeyová.

Rath cítí šanci. Napadl odposlechy před soudem, který je už jednou zpochybnil

12.June » Seznam Zprávy
Bývalý středočeský hejtman hraje o to, jestli půjde na osm let do vězení. Rozhodne se přespříští týden.

Podle uniklých dokumentů se Rusko pokouší rozšířit sféru svého vlivu na africký kontinent

11.June » Seznam Zprávy
Britský deník The Guardian získal dokumenty, ze kterých vyplývá, že Rusko usiluje o to, aby proměnilo africký kontinent ve svoji strategickou základnu. V čele celé akce má stát blízký spolupracovník ruského prezidenta Vladimira Putina Jevgenij Pri...

Na západě Čech padaly velké kroupy, ničily okna na domech a autech

11.June » Seznam Zprávy
Na západ Čech dorazily dnes večer bouřky. I když přeháňky byly jen několikaminutové, někde kroupy poškodily skla na domech nebo autech. Vyplývá to z informací, které ČTK poskytli lidé z míst, které bouřka zasáhla.

American Airlines začnou s Boeingy 737 MAX znovu létat nejdříve 3. září

10.June » Seznam Zprávy
Letecká společnost American Airlines, která je druhým největším provozovatelem Boeingů 737 MAX na světě, nepustí tato letadla do vzduchu nejméně do 3. září. Původně aerolinky počítaly s obnovením provozu 24 letadel tohoto typu již v průběhu června.

Životní bitva na nezvykle malém kurtu. Vondroušová bude čelit zatím nejtěžší soupeřce

Devatenáctiletou českou tenistku Markétu Vondroušovou čeká od 11 hodin v Paříži životní zápas. O postup do finále Roland Garros se utká s britskou tenistkou Johannou Kontaovou.

Pochod za práva homosexuálů pobouřil v Jeruzalémě komunitu ultraortodoxních židů

7.June » Seznam Zprávy
V Jeruzalémě se konal pravidelný festival za práva homosexuálů Gay Pride. To se však nelíbí místní náboženské obci, která jej považuje za „znesvěcení“. Policie musela ještě před samotnou akcí zadržet 52 lidí, kteří podle ní plánovali akci narušit....

Angela Merkelová varuje před nástupem populismu

30.May » Seznam Zprávy
Německá kancléřka v reakci na výsledek voleb do Evropského parlamentu varuje před nárůstem popularity nacionalistických a populistických hnutí. Podle Merkelové je třeba neustále připomínat naši minulost a co přinesla Německu i zbytku světa.

Čína přitvrzuje cenzuru internetu. Maže vše, co odkazuje k masakru na náměstí Nebeského klidu z roku 1989

Čínský internet čeká nejcitlivější den roku. Připadá na 4. června, kdy v roce 1989 vláda krvavě potlačila prodemokratické protesty na náměstí Nebeského klidu. Čínské cenzory tak čekají přesčasy, píše agentura Reuters.

Francie nesouhlasí s trestem smrti pro čtyři její občany odsouzené v Iráku za členství v Islámském státu

27.May » Seznam Zprávy
Francie je nespokojená s tresty, které v neděli a v pondělí uložil irácký soud čtyřem jejím občanům. K trestu smrti oběšením byli Francouzi zadržení v Sýrii odsouzeni za členství v teroristické organizaci Islámský sát. Nejedná se přitom o první fr...
Muay Thai - Thajské bojové umění

Tato informační stránka o Johana Trešlová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Johana Trešlová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes