Petra Obrusníková

Vztahuje se k

Nejsem si vědom žádných kroků, které by Severní Korea podnikla vstříc denuklearizaci, říká americký ministr obrany Mattis

Americký ministr obrany James Mattis řekl, že si není vědom žádných kroků, kterými by se Severní Korea blížila k denuklearizaci.

Známé osobnosti radí: Bez čeho nikdy nesmíte odejít na večírek?

19.června » Seznam Zprávy
Na večírky vás s pořadem Slavní příliš často nebereme. Tentokrát jsme ale udělali výjimku, protože na téhle party teklo šampaňské proudem, stoly se prohýbaly pod občerstvením, hudba neustávala do ranních hodin a hlavně, byli tu téměř všichni. Herc...

Internet oslavuje zvířecího hrdinu. Mýval pokořil mrakodrap, vyšplhal do výšky 93 metrů

14.června » Seznam Zprávy
Vrcholu mrakodrapu dosáhlo chundelaté zvíře po celodenní odyseji ve tři hodiny ráno místního času, zaměstnanci útulku pro mývala na střechu připravili odchytové pasti s jídlem.

Jiří Krampol slaví životní jubileum

12.června » Seznam Zprávy
Jiří Krampol, významný český herec a moderátor, slaví životní jubileum a v poslední době získal i řadu ocenění. V pořadu Slavní se rozpovídal o tom, co pro něj znamenají a která to jsou.

Penalta chobotem. Sloní fotbalisté sehráli utkání proti gamblingu

12.června » Seznam Zprávy
Exhibiční zápas měl upozornit na riziko gamblingu. Sloni nastoupili proti místnímu družstvu fotbalistů.

Co bylo před Jonem Sněhem a Daenerys? A jak vznikli Bílí chodci? HBO chystá nový seriál ze světa G. R. R. Martina

9.června » Seznam Zprávy
Nový seriál ze světa Her o trůny se bude odehrávat několik tisíc let před dějem původní série. HBO však na něm začne pracovat nejdříve v roce 2020.

Jak by vypadala invaze čínské armády? Tchajwanští vojáci simulovali fiktivní útok

7.června » Seznam Zprávy
Tchajwanská armáda provedla simulaci invaze čínských vojsk na letecké základně v Tchaj-čungu. Každoroční cvičení se neobešlo bez raket, tanků nebo seskoků z vrtulníku.

Návrat k normálu. Dálnice mezi Homsem a Hamá ušetří místním sto kilometrů cesty

7.června » Seznam Zprávy
Syrská vláda obnovila dálniční spojení mezi městy Homs a Hamá. Provoz na silnici zastavila v roce 2011 občanská válka. Znovuotevření dálnice na středozápadě země je dalším krokem k obnovení spojení Damašku s Aleppem. Podle místních úředníků dálnic...

Kazma bojující se včelou, pády před kamerou. Tvůrci prozradili úplně všechno

6.června » Seznam Zprávy
Při natáčení se často dějí věci, které práci hodně zkomplikují a nedají se předvídat. Občas to lze vzít s humorem, někdy ale doslova „tečou nervy“. Připravili jsme proto speciální díl, ve kterém vám ukážeme to, co nebylo úplně v plánu, a vyzpovídá...

Pokud se sejde dost podpisů pod petici, odstoupím, řekl Duterte po nevhodném polibku

6.června » Seznam Zprávy
Filipínský prezident Rodrigo Duterte podle svého vyjádření odstoupí z funkce, pokud dostatek žen podepíše petici za jeho odvolání. Veřejnost pobouřilo jeho vystoupení v jihokorejském Soulu, při kterém na ústa políbil cizí ženu z publika.

Tato informační stránka o Petra Obrusníková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petra Obrusníková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes