Tomáš Vzorek

Related to

NFL fokus podcast: Jak dlouho potrvá neporazitelnost Patriots a 49ers?

31.October » ČT24
Zámořská NFL přejíždí přes polovinu základní části a letošní sezona nabízí oproti těm minulým několik zajímavých zjištění. Většina předsezonních prognóz se nevyplnila, zranění klíčového hráče se může přihodit komukoliv a je opravdu složité předvíd...

Machmud Muradov – rozhovor

22.October » Fighters.cz
Rozhovor Tomáše Vzorka s Machmudem „Machem“ Muradovem pro časopis Bojová umění krátce po jeho úspěšné premiéře na UFC.

Česko patří k dronovým velmocím. Teď se vědci utkají o milion dolarů

22.June » Seznam Zprávy
Tři náročné úkoly, bezmála dva roky příprav, po kterých dojde na měření sil. Asi 350 výzkumných týmu z univerzit z celého světa se utká v náročné mezinárodní robotické soutěži v Abu Dhabi. Český tým výzkumníků z Fakulty elektrotechnické ČVUT v Pra...

Vondra chce do europarlamentu: Budu se podílet na záchraně Evropy, přílišná integrace však svazuje

1.March » Seznam Zprávy
Alexandr Vondra by po sedmi letech mimo vysokou politiku rád zamířil do europarlamentu. Coby kandidát ODS tam chce prosazovat střední cestu mezi úplnou integrací a snahami o opuštění EU.

Budu se podílet na záchraně Evropy, přílišná integrace však svazuje

28.February » ODS
Alexandr Vondra by po sedmi letech mimo vysokou politiku rád zamířil do europarlamentu. Coby kandidát ODS tam chce prosazovat střední cestu mezi úplnou integrací a snahami o opuštění EU. Více se dozvíte v rozhovoru ve Večerních zprávách Seznam TV.

Tato informační stránka o Tomáš Vzorek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Vzorek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes