15
new stories - click to show

Eva Krchová

Related to

Dva a půl tisíce běžců v Jizerkách. Vyhráli Churaňová a Vaněk

31.August » běhej.com
„Bál jsem se, abych nedostal křeč, ale dopadlo to dobře. Na 40. kilometru jsem se utrhl na špici a pak už před sebe nikoho nepustil,“ popsal dění na trati vítězný závodník. Mezi ženami se překvapení nekonalo, vítězka Radka Churaňová byla s časem 3...

Letem světem (nejen halovým)

4.February » Atletika.cz
Uplynulý víkend byl doslova nabitý atletickou akcí, a to nejen pod střechami hal, ale v lokalitách s teplejším klimatem i pod otevřeným. Zde přehled zaznamenáníhodných událostí, o kterých ještě nebyla řeč, s akcentem na českou stopu.

Huawei spustil kampaň, promluvil i nejvyšší šéf. Donutili mě, říká o svých podřízených

23.January » Seznam Zprávy
Čínský výrobce telekomunikačních zařízení Huawei spustil rozsáhlou mediální kampaň, aby si zlepšil pověst v době obav, že by čínská vláda mohla využívat jeho produkty ke špionáži. Do kampaně se zapojil i zakladatel a generální ředitel podniku Žen ...

Podívejte se: Obrana Izraele v akci. Zlikvidovala raketu přímo nad lyžařským střediskem

23.January » Seznam Zprávy
Izraelský protiraketový systém Iron Dome v pondělí zneškodnil raketu nad lyžarským areálem na hoře Hermon. K útoku došlo pár hodin poté, co izraelská armáda oznámila, že ostřelovala íránské cíle v Sýrii.

Zakázanou demonstraci proti čínskému prezidentovi bude znovu projednávat soud

23.January » Seznam Zprávy
Mohla policie zamezit shromáždění při návštěvě čínského prezidenta? Ústavní soud částečně vyhověl ústavní stížnosti

V Číně se rodí stále méně dětí. Porodnost je nejnižší za posledních 70 let

23.January » Seznam Zprávy
Porodnost v Číně loni klesla na nejnižší úroveň od založení Čínské lidové republiky před 70 lety. Vyplývá to z údajů, které v pondělí zveřejnil čínský statistický úřad.

Kdybych mohl rozhodovat já, odstoupí Česko od Pařížské klimatické dohody, říká expremiér Topolánek

23.January » Seznam Zprávy
Býval premiérem, v roce 2009 v rámci českého předsednictví řídil Evropskou unii, loni se neúspěšně pokoušel o prezidentskou kandidaturu. Teď ale Mirek Topolánek tvrdí, že nad politikou definitivně udělal kříž. V rozhovoru pro Špičky byznysu vystup...

Charita, co se nepovedla. Trička Spice Girls bojují za svět bez chudoby, ušily je ale vykořisťované švadleny

23.January » Seznam Zprávy
Britská skupina Spice Girls si nechala vyrobit trička v bangladéšské továrně, kde zaměstnancům platí v přepočtu deset korun za hodinu. Jejich výplata tak zdaleka nedosahuje minimální mzdy.

V Kerčském průlivu explodoval tanker. Zahynulo nejméně 14 námořníků

22.January » Seznam Zprávy
Nejméně 14 námořníků zahynulo v pondělí při explozi a požáru dvou lodí plujících v Kerčském průlivu pod tanzanskou vlajkou. Oznámila to ruská agentura TASS, podle níž bylo na obou lodích celkem 31 lidí. Dvanáct námořníků se přivolaným ruským lodím...

Za GDPR padla dosud nejvyšší pokuta. Google musí zaplatit 50 milionů eur

22.January » Seznam Zprávy
Francouzský úřad na ochranu osobních údajů CNIL vyměřil v pondělí americké internetové společnosti Google pokutu 50 milionů eur, tedy téměř 1,3 miliardy korun.

Tato informační stránka o Eva Krchová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Krchová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes