Eliška Hypšmanová

Related to

„Moment, kdy se vám vybaví vzpomínka, může trvat nekonečně věčně.“ Pitínský převedl na jeviště Proustův román Hledání ztracenéh

21.April » Seznam Zprávy
Sedm dílů, více než tři stovky postav a nespočet dějových linek, to je román francouzského spisovatele Marcela Prousta. Hledání ztraceného času vůbec poprvé v České republice uvádí na jeviště Mahenovo divadlo v Brně.

Náhradu za ukradené vyšetřovací přístroje půjčil hradecké nemocnici výrobce. Špitál teď prověří bezpečnostní opatření na ostatn

16.April » Seznam Zprávy
Hradecká fakultní nemocnice prověřuje bezpečnostní opatření na všech odděleních, aby předešla další krádeži přístrojů. V sobotu zatím neznámí pachatelé ukradli z plicní kliniky pět bronchoskopů na vyšetření plic. Škoda je přes pět milionů.

Brno se snaží zachránit závod Moto GP. Pošle mu 15 milionů, ale spoléhá na státní pomoc

9.April » Seznam Zprávy
V roce 2020 končí Spolku pro GP ČR Brno smlouva s promotérskou firmou Dorna, ta ve spolupráci možná nebude chtít pokračovat. Zastupitelé Brna v úterý schválili na závod částku 15 milionů. Je to o pět milionů více, než bylo v plánu. Jihomoravský kr...

Poselství na pozadí příběhu Čaroděje ze země Oz? Děti chtějí emancipované hrdinky fantasy vyprávění

6.April » Seznam Zprávy
Když v roce 1900 vydal Lyman Frank Baum knihu Čaroděj ze země Oz, z Dorotky, hlavní postavy, se stala dětská hrdinka. Podobně jako z Harryho Pottera nebo Alenky v říši divů. U rodičů se ovšem takové oblibě netěšila.

Fotbalový předkrm: Top 5 gólů roku. Zápas o titul Bayern – Dortmund bude živě dávat Seznam

3.April » Seznam Zprávy
Borussia Dortmund vede německou Bundesligu o dva body před druhým Bayernem. O titulu se tak nejspíš rozhodne v sobotním vzájemném utkání, které můžete sledovat živě v sobotu od 18:15 na Televizi Seznam.

Pozor, žába! Období silnic plných obojživelníků právě nastává

3.April » Seznam Zprávy
Slýcháváte při letních nocích za oknem kuňkání žab? Máte štěstí. Všechny druhy obojživelníků jsou totiž nyní v Česku buď na Červeném seznamu ohrožených druhů, nebo jsou zařazeny mezi zvláště chráněnými druhy.

Jsou to „černé duše“? Odpověď nepřišla, ale smlouvy vedou i přímo k hejtmance Jermanové

1.April » Seznam Zprávy
Středočeský krajský úřad najímal externisty na podezřelé služby, například na „na analýzu hudebních festivalů“. Na otázky nechce odpovídat. Vyjádříme se v příštích dnech, říkají i politici z hnutí ANO, které v kraji vládne.

V Bruselu se scházejí evropské špičky kvůli brexitu. Co všechno nyní čeká Mayovou?

21.March » Seznam Zprávy
Do plánovaného odchodu Spojeného království z Evropské unie zbývá lehce přes týden. Co se ale bude 29. března 2019 skutečně dít, nelze s přesností předpovědět. V Bruselu se mezitím ve čtvrtek scházejí evropské špičky. Po dvoudenním rokování možná ...

Džíny se vrátily na burzu a zájem o akcie byl stejný jako o kalhoty. Obrovský

21.March » Seznam Zprávy
Burziáni jsou zvyklí spíše na společenské obleky nebo dokonce na smoking, ale přesto návrat džínového oblečení po 34 letech na Wall Street dopadl skvěle.

Maláčová: Dostala jsem stovky zpráv od maminek a tatínků, jak se cítí podvedení, že jsme upřednostnili důchodce

19.March » Seznam Zprávy
Kritiku vyvolalo rozhodnutí vládní koalice, že se zvýší důchody o 900 korun měsíčně, ale rodičovský příspěvek bude vyšší až od ledna 2020.

Zaskočená Maláčová: Přišly mi stovky zpráv od maminek a tatínků. Cítí se podvedení, že jsme upřednostnili důchodce

19.March » Seznam Zprávy
Kritiku vyvolalo rozhodnutí vládní koalice, že se zvýší důchody o 900 korun měsíčně, ale rodičovský přípsěvek bude vyšší až od ledna 2020.

Tato informační stránka o Eliška Hypšmanová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eliška Hypšmanová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes