15
new stories - click to show

Anita Mejzrová

Related to

Tip na výlet: Polabí na kole

28.June » Seznam Zprávy
Výlet do kraje Bohumila Hrabala na bicyklu nabízí mnoho příjemných a velmi rozmanitých cyklostezek, které rozhodně stojí za zkoušku. Letní tip Anity Mejzrové, redaktorky zahraniční redakce Seznam Zpráv.

Slovníček: Kdo je aktivista? (video)

31.January » Seznam Zprávy
Studenti po celé Evropě protestují na demonstracích Fridays for Future. Mladí aktivisté v čele s Gretou Thunbergovou bojují proti klimatické změně. Slovo aktivista se ale v poslední době používá často v negativním významu. Co opravdu znamená? Podí...

Michelle Obamová chystá pro televizi na Instagramu vlastní seriál

11.January » Seznam Zprávy
Bývalá první dáma Spojených států představila nový televizní seriál, který hodlá odvysílat na Instagramu. Jde o projekt, v němž budou moci diváci sledovat příběhy čtyř studentů prvních ročníků vysoké školy. Obamová tím chce inspirovat mladé lidi k...

Slovák obžalovaný z přípravy terorismu dostal 6,5 let vězení

15.November » Seznam Zprávy
Dominika Kobulnického, který čelí obžalobě z přípravy teroristického útoku, v pátek pražský městský soud potrestal za obecné ohrožení 6,5 lety vězení. Na neurčito ho také vyhostil z Česka.

Co se děje, když je ve třídě pět romských dětí? Do Česka se potichu vrací segregace

14.November » Seznam Zprávy
V 70 českých základních školách studuje nadpoloviční většina romských žáků, na 13 z nich je podíl dokonce vyšší než 90 procent.

Mr. Consistent se loučí s kariérou. Co chybělo Tomáši Berdychovi k absolutní světové špičce?

13.November » Seznam Zprávy
„Zkouším se prokopat ven – zkouší se prokopat ven,“ zpívá se v písni Made in Valmez od kapely Mňága a Žďorp. Právě členové rockové kapely patří mezi nejznámější rodáky z Valašského Meziříčí, ale opravdu světový věhlas zhruba dvacetitisícovému měst...

Kolik může stát jedna opravdu špatně zvolená věta? Lego za jeden den stála tři a půl miliardy

7.November » Seznam Zprávy
Přemýšlet dřív než mluvit, se vyplatí. Zvlášť ve světě velkého byznysu. Přesvědčili se o tom také vlastníci dánského Lega, kteří kvůli několika větám vysokého manažera přišli za jediný den skoro o tři a půl miliardy korun.

„Jako třicetiletý pán.“ Z Hradu znovu zní chvála na prezidentovo zdraví

7.November » Seznam Zprávy
Prezidentův kancléř Vratislav Mynář před Zemanovou hospitalizací podle svých slov sám nečekal, jak dobrý vzhledem k věku podle lékařů Zemanův zdravotní stav bude.

Tato informační stránka o Anita Mejzrová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anita Mejzrová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes