15
new stories - click to show

Eva Soukeníková

Related to

Trpí tělo i psychika. Jak pandemie ovlivňuje duševní zdraví Evropanů?

12.November » Seznam Zprávy
Celosvětová zdravotnická krize se citelně podepisuje na našem duševním zdraví. Jak konkrétně? Jak jsou na tom s dostupnou pomocí například u našich sousedů na Slovensku? A jak si vedou Češi?

„Zabejčený Trump“. Ztratil důstojnost. Bývalý velvyslanec v USA Kolář páli ostrými

11.November » ParlamentniListy.cz
Existuje řada republikánů, kteří zoufale přemýšlí, jak to udělat, aby poškození demokracie a jejich strany prezidentem Donaldem Trumpem nebylo dlouhodobé. Snaží se dosáhnout toho, aby Trump odešel se zbytkem důstojnosti, ale už to není možné. To ř...

Ze zákulisí americké volební noci, která ještě neskončila

5.November » Seznam Zprávy
Americké prezidentské volby byly zřejmě nejsledovanější událostí ve světě. A drama stále pokračuje. Jak samotnou noc prožívali čeští novináři z nejrůznějších médií?

Paříž je v hluboké krizi už od Charlie Hebdo, covid je „třešničkou“

30.October » Seznam Zprávy
Paříž se opět ponořila do celostátního lockdownu neboli „confinement“. Podobně jako jiné evropské metropole již podruhé tento rok. Paříž se ale nachází v krizi, která započala dávno před covidem.

V Polsku prakticky zakázali potraty. Polkám teď pomůže i Teta Česko

29.October » Seznam Zprávy
Uprostřed pandemie se Polky a Poláci dozvěděli o faktickém zákazu potratů, o němž rozhodl polský ústavní soud. Desetitisíce lidí kvůli tomu vyšly do ulic protestovat. Polsko se ocitlo v kulturní válce.

Za druhou vlnou po EU: Švédi věří jarnímu modelu, ulice Paříže jsou večer prázdné

22.October » Seznam Zprávy
Strmý nárůst případů a přísná pandemická opatření. Jak se s druhou vlnou koronavirové krize evropské země vyrovnávají, vyjely Seznam Zprávy zjistit přímo do některých z nich. Jak jsou na tom ve Francii, Itálii, Švédsku a Polsku?

„Slizký žánr“. Politické memoáry o Trumpovi nejsou fakta, přesto přitahují

17.September » Seznam Zprávy
Mary Trumpová, John Bolton, Sarah Sandersová, Michael Cohen… a mnoho dalších. Co mají tyto postavy z různých koutů americké společnosti společného? Tak či onak mají blízko k Donaldu Trumpovi. A napsali o něm paměti.

Rozšiřte si obzory. Tohle je pět nejpovedenějších dílů podcastu Checkpoint

13.September » Seznam Zprávy
Už půl roku pro vás připravujeme Checkpoint o tom, co se děje a o čem se diskutuje za hranicemi Česka. Pusťte si nejpovedenější díly podcastu Evy Soukeníkové a Jolany Humpálové a zařaďte ho do své pravidelné zpravodajské rutiny.

Vyhořelý premiér odšpuntoval tabu: jak být vrcholný politik a žít svůj život

3.September » Seznam Zprávy
Pracoval 147 dní v kuse, potom skončil v nemocnici a kvůli zdravotním problémům nakonec odstoupil. Japonský premiér Šinzo Abé se víceméně upracoval. Jak jsou na tom se stresem v práci čeští politici?

Tato informační stránka o Eva Soukeníková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Soukeníková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes