15
new stories - click to show

Václav Hradecký

Related to

Co nejdéle ve fyzické a psychické kondici? S bůčkem na talíři to nejspíš nepůjde

22.January » KrajskeListy.cz
Znáte rizika a stravovací problémy vyššího věku? První knihu z kompletu pro seniory: kuchařka, zdravotní cvičení a cvičení mozku vydalo nakladatelství Vyšehrad.

Před rokem skončil Šmejkal v Teplicích, teď nově vede Vlašim

6.September » Sport.cz
Fotbalový kouč Daniel Šmejkal, který má trenérské zkušenosti z prvoligových Teplic, převzal vedení druholigového celku FC Vlašim. Ve středočeském klubu došlo ke změně poté, co tým klesl po sedmém kole na poslední místo tabulky Fortuna národní ligy...

Fotbalisty Sokolova povede trenér Šturma

27.June » Sport.cz
V průběhu letní přípravy oznámilo vedení druholigového fotbalového klubu Baníku Sokolov příchod nového trenéra k A-mužstvu. Stává se jím František Šturma, který má zkušenosti s českým i slovenským fotbalem.

Vlašim sáhla po vrcholu neprofesionality k výměně trenérů. Kdo na lavičce střídá Brabce?

6.June » eFotbal.cz
FNL > Zatímco v Chrudimi, která ve druhé lize finišovala na třinácté pozici, skončil i přes splnění cíle v podobě záchrany Pavel Jirousek, jenž vedl východočeský soubor neuvěřitelných 16 let, trenéry měnil také středočeský celek FC Sellier & Bello...

Tato informační stránka o Václav Hradecký zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Hradecký" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes