15
new stories - click to show

Štěpánka Strouhalová

Related to

Gérard Depardieu ve spirále pádu

27.January » Novinky.cz
Skandál kolem „Obelixe“ francouzské kinematografie nebere konce. Herec Gérard Depardieu, obviněný ze znásilnění a sexuálně nevhodného chování, se ocitl na černém listě francouzské televize, filmu i divadla. Přijde o Řád francouzské legie a není už a…

Musíte se otáčet, jinak jdete z kola ven. Jak se podniká v Monaku

19.July » Finmag
Eldorádo vysokých sázek, rychlosti a života v přepychu zůstává pro mnohé synonymem daňového ráje a luxusu. Život zdejších podnikatelů ale nemusí být nutně jen zábavný. Většina z nich tvrdě pracuje. A na Čechy se tu nikdo nedívá s předsudky jako v so…

Výstava Dvojí dotek v pohybu. Od minimalistických aktů k vadnoucím květinám

8.March » Novinky.cz
Lidské tělo je pro fotografa Pavla Brunclíka věčnou inspirací. Jeho tematické cykly, jako byly Cizí ženy, Geometrie nahoty nebo 46 Čechů, měly tohoto společného jmenovatele. Což je zřejmě i důvod, proč se na nové cestě abstraktního malíře, na niž se…

Lidé mohou v Kohoutovicích kupovat ovoce a zeleninu z automatu od farmářů

16.January » Seznam Zprávy
V městské části Brno-Kohoutovice přibyl automat, ze kterého mohou lidé kupovat ovoce a zeleninu od lokálních farmářů z nedalekých Malhostovic. Novinářům to dnes řekl starosta Kohoutovic Jakub Hruška (KDU-ČSL).

Luxusní lyžařské středisko Megève: Rothschildův zimní sen

31.December » Lidé a Země
Kdysi horská víska a významné poutní místo nazývané „Savojský Jeruzalém“, dnes Mekka lyžařských nadšenců. Francouzské Megève ale není středisko pro každého – luxusní dřevěné chaty tu nechala vystavět baronka Rothschildová.

Hypervitaminóza: Když berete vitaminů víc, než je zdrávo

22.January » Proženy.cz
Užívání vitaminů je součást každodenní rutiny milionů lidí na celém světě. Nadměrné dávky však mohou způsobit i vážné zdravotní následky. Proč nejsou vitaminy bez rizika a na co si dávat dobrý pozor?

Denně jednu lžičku! Skořice vás pomůže ochránit před virózami, bude bojovat proti úzkostem a zbaví vás neodbytné mlsné

15.December » Proženy.cz
Se svou hřejivou vůní je to jistě jedno z nejznámějších koření na světě a již od starověku je známá svými blahodárnými účinky. Vědci ji dokonce testují i jako lék na nejrůznější onemocnění. Proč si dopřát denně skořici?

Chodit do práce bez podprsenky je čím dál tím větší trend: feministická vzpoura, akt sebepřijetí, nebo oboje?

15.December » Proženy.cz
Stále více žen odhazuje podprsenku, a to nejen v soukromí, ale i ve svém zaměstnání. Podle mnohých je to osvobozující. Jak na to reaguje okolí a je takový trend snadno přijatelný v profesionálním kontextu?

Klub zdravé špíny: V Hollywoodu frčí nový trend, nemýt se každý den. Co na něj říkají lékaři a které hvězdy jej praktikují?

5.December » Proženy.cz
Na stránkách amerických bulvárů a následně sociálních sítích se nedávno rozproudila vášnivá debata kolem osobní hygieny. Některé hvězdy totiž nejsou velkými stoupenci mýdla a myjí své děti i sebe jen občas. Lékaři a dermatologové jim dávají za pravd…

Komentář: Zachovejme právo na hloupost a sobectví, nesmíme jim ale ustupovat

29.November » Seznam Zprávy
Pro určitou část české společnosti je jakýkoliv argument apriori irelevantní a nemá váhu bez ohledu na svou průkaznost. Budiž.

Třikrát se mu roztrhly kalhoty. Naštval se a začal šít „věčné“ oblečení

29.November » Seznam Zprávy
Šestadvacetiletý student chtěl konat „dobro“. Šel na to logicky. Zjistil si, co škodí životnímu prostředí nejvíc, a pak se pustil do vývoje nové textilní látky. Spolu s vědci ji našel a vyrábí první cirkulární oblečení.

„Rozříznu tě vejpůl.“ Lékaři vyhrožovali, protože podpořil očkování dětí

29.November » Seznam Zprávy
Francie se mobilizuje proti covidu. I tam rychle nastupuje další vlna pandemie a politici i lékaři se pokoušejí propagovat hlavně očkování. Můžou kvůli tomu dostávat i výhrůžky smrtí, jak se přesvědčil i lékař z Cagnes-sur-Mer.

Tato informační stránka o Štěpánka Strouhalová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Štěpánka Strouhalová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes