15
new stories - click to show

Štěpánka Strouhalová

Related to

Bez vakcíny do kavárny nelez aneb Jak donutit Francouze k očkování

25.July » Seznam Zprávy
Typický svobodomyslný Francouz si vždy najde dobrý důvod, proč se nepodrobit. V rámci tohoto národního sportu někteří odmítají očkování proti covidu-19, protože nemají rádi prezidenta nebo vládu, další nedůvěřují vědě ani lékařům.

Legenda Saint Tropez: jak se z rybářské vesničky stala mekka celebrit z celého světa?

25.July » Proženy.cz
Filmový příběh Brigitte Bardot navždy změnil obyčejné rybářské městečko v jednu z nejslavnějších destinací světa. Ve stopách sexsymbolu 60. let objevte legendu slunečného přístavu dechberoucích požitků.

Vztekat se v práci je žádoucí, pomůže to vaší psychice i kariéře

18.July » Proženy.cz
Když vás v práci něco naštve, máte tendenci svůj vztek raději potlačit? Špatný nápad! Podle vědců byste měli hněv čas od času v určité míře projevit. Je to prospěšné nejen pro vaši psychiku, ale i pro vaši kariéru.

Znamení návratu, emocí a velké složitosti, to je letošní festival v Cannes

12.July » Seznam Zprávy
Plakát 74 Festivalu v Cannes s prezidentem poroty Spikem Lee s pokrčeným čelem a pohledem obráceným k nebi nabízí symbolické poselství: nejistotu, těžkosti i vymodlené přání pandemií zkoušený festival znovu zažehnout.

Dvojku od Clooneyho, prosím aneb Kde najdete nejlepší růžové víno na světě a kteří slavní zde mají vinice?

11.July » Proženy.cz
Nejlepší růžová vína na světě se rodí v Provenci. Zdá se vám takové tvrzení trochu šovinistické? Možná. Nicméně zdejší vinice se těší ideálním přírodním podmínkám, takže není pochyb, že existuje pádný důvod, proč se tu růžovému tak daří.

Levné a čerstvé zboží za trochu práce. Francií se šíří nový druh obchodů

4.July » Seznam Zprávy
Po Francii se šíří družstevní supermarkety, které tam vznikly před pěti lety. Jejich ekonomický dopad zůstává zanedbatelný, představují ale silný ideologický ukazatel v době, kdy zpochybňování hromadné distribuce získává na síle.

Pštrosí technika: Proč se nevyplácí a kdy může být nebezpečná?

2.July » Proženy.cz
Strčit hlavu do písku si většina z nás vyzkoušela alespoň jednou v životě. Někdy je prostě jednodušší předstírat, že problémy neexistují. Jak funguje pštrosí technika a proč se (ne)vyplácí?

Jste tak trochu bordeláři? Můžete si gratulovat! Mírný nepořádek totiž posiluje mozek a zvyšuje kreativitu

20.June » Proženy.cz
Také vás matka pronásledovala celé dětství s uklízením pokoje? Ukazuje se, že nepořádek může naznačovat mnoho lidských kvalit, mezi které patří kreativita a inteligence! Géniové totiž nadměrným pořádkem rozhodně netrpí.

Fialové zlato: hodí se v kuchyni, na problémy s pletí i proti stresu

11.June » Proženy.cz
Dvě kapky levandule na polštáři pomohou snížit hladinu stresu a usnout. V kuchyni ji vám poslouží čerstvá, sušená i vařená. Doma zatočí s pachy i parazity a umí i víc. Jak využít tuto univerzální květinu na maximum?

Ponižování a brzký rozchod: jaké to je mít vztah s filofobem, člověkem, který se bojí lásky a vztahů?

21.May » Proženy.cz
Pro jedny představuje zamilování úžasný výlet na růžovém jednorožci, pro jiné může znamenat noční můru plnou strachu a nejistoty. Proč se někteří lidé snaží vymanit z pout lásky za každou cenu?

Proti vráskám, pro vyživenou pokožku i jako maska na vlasy. Objevte účinky tajemného cupuacu!

16.May » Proženy.cz
Už jste slyšeli o rostlinném máslu zvaném cupuacu? Lisuje se za studena ze semen kakaovníku velkokvětého a kromě toho, že krásně voní, má téměř zázračné vlastnosti v péči o pokožku. Proč by nás mělo zajímat a jak ho používat?

Na sex přes jídlo: co naservírovat muži, abyste si užili dlouhé a vášnivé milování?

11.May » Proženy.cz
Jak na pikantní večer s výbušnou afrodiziakální směsí, která podlomí kolena vytouženému protějšku? Zde je několik francouzských tipů, a nemusí to být zrovna ústřice, abyste uspěli!

Tato informační stránka o Štěpánka Strouhalová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Štěpánka Strouhalová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes