Daniel Kroupa

Related to

Daniel Kroupa: Nový volební blok na obzoru

V předvečer státního svátku 28. října 2020 strany ODS, KDU-ČSL a TOP 09 prezentovaly memorandum o spolupráci s ambicí vyhrát příští volby a nabídnout lepší politiku.

Daniel Kroupa: Babišovy projevy jsou pro skalní voliče. Jako premiér musí mluvit k celému národu

26.October » Český rozhlas
„Už mě vemte konečně vážně,“ hlásal premiér Andrej Babiš z ANO ve svém nedělním videoprojevu. Podle Daniela Kroupy, filozofa a pedagoga Filozofické fakulty Univerzity Jana evangelisty Purkyně, jsou ale proslovy předsedy vlády spíše pro jeho skalní...

Daniel Kroupa: Čas jednat a čas přemýšlet

23.October » ČRo
V neděli 18. října 2020 v Praze na Staroměstském náměstí proběhla demonstrace na protest proti vládním opatřením. Požadavkem byla rekonstrukce vlády.

Daniel Kroupa: Touha po řízené demokracii

18.October » ČRo
Politik přetížený množstvím jednání a vystavený na každém kroku otázkám novinářů snadno vypustí z úst výrok, který by za normálních okolností neřekl.

Ke kořenům. Ekonomický růst

18.October » ČRo 3 Vltava
S Petrem Vaďurou a jeho hosty hledáme v Bibli a křesťanské tradici odpovědi na smysl našeho jednání v soukromém i veřejném životě. Hostem je Daniel Kroupa.

Daniel Kroupa: Peníze vyhozené do kanálu Dunaj–Odra–Labe

14.October » ČRo
Když chce vláda přijmout nějaké nepopulární nebo jinak sporné rozhodnutí, vyhlédne si okamžik, kdy je pozornost veřejnosti soustředěna na jiné věci.

Daniel Kroupa: Nové hnutí a letargie mladých voličů

Je to takový paradox: své pasivní volební právo může člověk naplnit pouze aktivitou. Chce-li být člověk zvolen do politické funkce, musí pro to zkrátka něco udělat.

Glosa: Hloupé nápady vlády bez autority

28.September » Seznam Zprávy
Co je to autorita, komu náleží ve společnosti a jaké mohou být následky, když zcela chybí, se zamýšlí filozof a pedagog Daniel Kroupa..

Daniel Kroupa: Úkol pro nového ministra zdravotnictví

25.September » Český rozhlas Plus
Již v létě ke mně dorazila zpráva, že hygienici nestíhají nejen trasování, ale ani včasné informování lidí, kteří podstoupili test na koronavirus.

Daniel Kroupa: Rozpad důvěry a autority

19.September » Český rozhlas Plus
Hejna a stáda v přírodě vznikají z rozmanitých důvodů. Jedním z nich je ohrožení, na které živočichové reagují tím, že se shlukují a čelí mu společně.

Tato informační stránka o Daniel Kroupa zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniel Kroupa" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes