15
new stories - click to show

Blanka Kubíková

Related to

Neposlouchat své tělo se nevyplácí, přesvědčila se herečka Klára Cibulková

23.January » Seznam Zprávy
Herečka Klára Cibulková řekla po letech „ne“ roli v jednom z nejsledovanějších tuzemských seriálů - Ordinaci v růžové zahradě. Nejen o tom, co ji k tomu vedlo, hovořila s Blankou Kubíkovou.

Asistentka z Obrnic píše třetí román pro ženy. Její napínavé příběhy čtou i muži

18.January » Mostecký deník
/DENÍK NA NÁVŠTĚVĚ/ Blanka Kubíková překonala s podporou rodiny velké obavy z neúspěchu a ve 48 letech začala psát knihy o ženách vzdorujících mužské tyranii. Čtenáře zaujala a píše dál.

Jana Švandová: Dělat dobré divadlo je velká dřina, chtěla jsem být archeoložkou

16.January » Seznam Zprávy
Jana Švandová má za sebou stovky divadelních, filmových i televizních rolí. A to přitom herectví vůbec nebylo její první volbou. Nejen o tom hovořila s Blankou Kubíkovou pro Televizi Seznam.

Probudíme se z krize? Letos jedině šťastnou náhodou

1.January » Seznam Zprávy
Ekonomický propad rychle přejde a za pár měsíců bude všechno jako dřív. Tak zní obvyklá útěcha expertů a politiků při hospodářských potížích. Obvykle také nevyjde.

Nejsem rodinný typ. Být „putovní dítě“ ve vás zůstane, říká Jitka Zelenková

31.December » Seznam Zprávy
O angažmá vokalistky u Karla Gotta, ale i o důvodech, proč si nezvolila rodinný život, hovořila zpěvačka Jitka Zelenková s Blankou Kubíkovou.

Herečka Eva Leinweberová o péči o nemocnou maminku: Málem mě to stálo zdraví

30.December » Seznam Zprávy
Je známá svými komickými rolemi - nejpopulárnější je Jituš v Účastnících zájezdu. Eva Leinweberová s Blankou Kubíkovou mluvila o tom, jak se ze studentky ekonomické školy stala herečkou, i o péči o nemocnou maminku.

Argentina přepisuje historii. Potraty už nejsou mimo zákon

30.December » Seznam Zprávy
Argentina schválila historický zákon, který ženám dovoluje jít na potrat do 14. týdne těhotenství. Stala se tak teprve třetí jihoamerickou zemí.

Maroš Kramár: Přidali mě k těm, co znásilňovali ženy. Já ale nejsem násilník

27.December » Seznam Zprávy
V poslední době se do médií dostal především kvůli kauze údajného osahávání maskérky v zábavním pořadu. Přiřazení ke kauze MeToo odmítá. V kariéře má ale prý velké štěstí - může dělat to, co ho baví.

Přiznání Adama Plachetky: Na konzervatoř mě vzali jako posledního do počtu

26.December » Seznam Zprávy
„Na pracovních cestách mám spoustu času pro sebe, ale čím dál víc mě ničí, že se nevidím s dcerami a že sleduji, jak rostou, hlavně po telefonu a přes videohovory,“ říká světově proslulý operní pěvec Adam Plachetka.

Cukrář Josef Maršálek: Z cukru se stalo nové náboženství. Ale základ je rovnováha

25.December » Seznam Zprávy
„Strašně moc se to zvrtlo,“ říká cukrář Josef Maršálek o své práci v Anglii, kde místo plánovaných šesti týdnů nakonec strávil deset let.

V Německu máme štěstí na politiky, trpělivě vysvětlují, říká Tatiana Drexler

23.December » Seznam Zprávy
Doma na Slovensku vystudovala matematiku, ve čtyřiadvaceti emigrovala do Německa a stala se tam jednou z nejúspěšnějších tanečnic. U nás je populární jako porotkyně soutěže StarDance. Jak prožívá letošní rok doma v Hannoveru?

Tato informační stránka o Blanka Kubíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Blanka Kubíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes