15
new stories - click to show

Sari Kane

Related to

Islámský učenec varuje, že přichází muslimské armády, aby ‚rozdrtily Paříž‘

10.November » MegaZprávy.cz
Palestinský islámský učenec Ali Abu Ahmad využil svého projevu v mešitě Al-Aqsa v Jeruzalémě, aby varoval francouzského prezidenta Emmanuela Macrona a všechny „nevěřící, kteří jednali s muslimy drze,“ aby se připravili na svatou válku. Šejk Ahmad ...

Islámský učenec varuje, že přichází muslimské armády, aby ‚rozdrtily Paříž‘

1.November » EUportál
Palestinský islámský učenec Ali Abu Ahmad využil svého projevu v mešitě Al-Aqsa v Jeruzalémě, aby varoval francouzského prezidenta Emmanuela Macrona a všechny „nevěřící, kteří jednali s muslimy drze,“ aby se připravili na svatou válku.

Nový „otloukánek" ve vládě. Na koho a proč křičí Andrej Babiš

21.October » Seznam Zprávy
Premiér Andrej Babiš má ve vládě nového „otloukánka”. Na pomyslný black list se dostal ministr dopravy Vladimír Kremlík (za ANO), který musí dokola vysvětlovat, jak to bude s vybíráním mýta v následujících letech.

V Sýrii se i přes dohodu o příměří střílí dál. Erdogan hrozí obnovením ofenzivy

20.October » Seznam Zprávy
I přes dohodnuté příměří se na severu Sýrie znovu ozývá střelba. K ukončení bojů Ankaru vyzvaly Spojené státy, proti operaci se postavilo i Rusko a Evropská unie. Do Ankary se vydal americký viceprezident Mike Pence a ministr zahraničí Mike Pompeo...
Mike Pence - Americký politik
ČSSD - Přední levicová politická strana
Seznam.cz - Internetová společnost
Donald Trump - Americký obchodní magnát

Tato informační stránka o Sari Kane zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sari Kane" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes