15
new stories - click to show

Boris Johnson

Related to

Britský populismus se znemožnil a nečekaně vychladl

11.April » Respekt.cz
Zemi sužuje propad životní úrovně, vysoká míra přistěhovalectví a nedůvěra k elitám – nástup populistů trumpovského ražení se ale nekoná. Čím to?

Výzva k podávání přihlášek z neziskového sektoru k Sociálnímu klimatickému fondu pro oblast BUDOVY

26.March » Skrytá pravda
Sociální klimatický fond v období od roku 2026 do roku 2032 poskytne členským státům finanční prostředky na podporu politik zaměřených na řešení sociálních dopadů.pod podmínkou implementace systému emisního obchodování...

Rusko ohrozilo raketou Polsko! Půlpravda a manipulace na CNN Prima NEWS. Kam zmizel důvod?

25.March » Skrytá pravda
Rusko při útoku na západní Ukrajinu PRÝ narušilo svou střelou s plochou dráhou letu polský vzdušný prostor, oznámilo v neděli velitelství polských ozbrojených sil.

Putin vyzval EHS, aby vypracovalo interakci zemí unie s BRICS

21.March » Skrytá pravda
Komedie s americkými sankcemi na okolí Ruska a zoufalá snaha předlužených USA dostat Rusko na kolena i útokem na čínské banky pod sankcemi donutily Rusko akcelerovat digitální systém vypořádání plateb, kam USA nedosáhnou.

Vážně voličům Babiše a Okamury nevadí, že z nich Fialova a Rakušanova Pětidestrukce dělá idioty a mopslíky? Nám ano!

20.March » Skrytá pravda
Pokud jste voliči Babiše a Okamury nadšení, jak vás ta darebácká parta uráží, špiní a dehonestuje stejně jako nás, seďte na zadku v sobotu doma a nechte se urážet dál. Asi jste zbabělci. Můžete stát s českou vlajkou vedle nás a vyhodit těch 108 podv…

Franta Motýlek se nezištně ujal funkce mediátora u dvou Hotentotů

20.March » Skrytá pravda
Česká a slovenská společnost se dlouho přely, jakouto řečí hovoří tyto dvě podivné postavičky, které nikdo nebere vážně. Až několik lidí si vzpomnělo na na krále ze Zlatovlásky, který chtěl rozumět řeči všem živočichům a obrátili se na Frantu Motýlk…

Další stát v rozvratu díky nákupu amerických zbraní: Jižní Korea

18.March » Skrytá pravda
Jihokorejské zdravotnictví se hroutí jako britské. A stále stejná taktika: Pentagon udělá cvičení kolem Severní Koreje, ta uvede zbraně do pohotovosti, a tím jako ohrozí Jižní Koreu, a hned jí USA nabídnou další zbraně na ochranu.

Pomsta a touha po pomstě. Co přivedlo do Berlína vůdce věčně prohrávající Francie, Německa a Polska?

17.March » Nová republika
V pátek 15. března se sejdou v Berlíně vedoucí představitelé Francie, Německa a Polska, aby jednali o Ukrajině. Zástupci těchto zemí se již při podobných příležitostech setkali, a to vícekrát. A nejednou vystupovali jako garanti míru. Bohužel...

Itálie: Reformy a rychlé snížení dluhu během roku 2024 ukážou konečně sílu vlády

16.March » Skrytá pravda
Zatím bylo účinkování nové vlády Itálie pod taktovkou Meloniové a Salviniho velkým zklamáním. Po smrti Berlusconiho zavládla bezradnost a lavírování. A to dohnalo vládu k nutnosti změn.

Britská vláda chce zakázat cizím státům vlastnit noviny

14.March » Novinky.cz
Britská vláda chce prosadit zákaz vlastnictví tisku zahraničními vládami. Příslušný dodatek zákona o digitálních trzích, konkurenci a spotřebitelích chce ve Sněmovně lordů předložit příští týden, informovala stanice BBC. Změnu by pak musela schválit…

Koupil Dozimetr Rakušan a Nerudová CNN Prima NEWS?

14.March » Skrytá pravda
Těžko se dá uvěřit, že by partička STAN + Fiala policejně nařídila, že musí být tolik hodin na televizi Prima a ostatní tam byli minimálně, nebo vůbec. Tak co jiného v tom je?

Podívejte se na důkazy po roce 1995, jak se tvářil Clinton, co skutečně dělal a proč Putin rázně zasáhl!

13.March » Skrytá pravda
Opilecká extempore Jelcin, Clinton a Havel byla světoznámá. Opilecké tanečky kozáčka, a zatím Clinton vpadl Jelcinovi do zad. Ale dejme raději důkazy, které už jsou zapomenuty.
Vojtěch Dyk - Český herec a hudebník
Pavel Svoboda - politik za ODS
Ivan Lendl - Tenisový trenér a bývalý tenista
Andy Murray - Britský tenista
Tony Blair - Britský právník, diplomat a politik
Radek John - Politik a novinář
David Cameron - Britský politik
Jeremy Hunt - Britský politik

Tato informační stránka o Boris Johnson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Boris Johnson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes