15
new stories - click to show

Jan Jůn

Related to

Týden očima Petra Schwarze: Hořící svět, ve kterém se vraždí

V horkém a suchém létě vzplálo přes tisíc hektarů lesa v Národním parku České Švýcarsko, plameny ohrozily i ikonickou Pravčickou bránu a spálily několik domů v obci Mezná.

Jan Bednář: Ohlédnutí za Janem Jůnem

„V Anglii bych se osobně s královnou nikdy nesetkal, na to musí být člověk v Praze,“ řekl mi kdysi se svým typickým humorem Jan Jůn, komentátor Rádia Svobodná Evropa.

Poslechněte si všechny sobotní komentáře s Petrem Schwarzem

Mohou raketomety HIMARS zásadně změnit poměr sil mezi Ukrajinou a Ruskem? Ohlédnutí za Janem Jůnem. V improvizaci jsme mistry, běh na dlouhou trať nám ale nejde

Úmrtí novináře pana Jana Jůna

25.July » Kurzy.cz
S hlubokou lítostí oznamujeme, že v sobotu 23. srpna 2022 zemřel po krátké a těžké nemoci český novinář žijící ve Spojeném království pan Jan Jůn. Jan Jůn vystudoval Fakultu sociálních věd a žurnalistiky Univerzity Karlovy.

Zemřel novinář Jan Jůn. Britskému hlasu Českého rozhlasu bylo 77 let

24.July » Forum24
V sobotu ve věku 77 let zemřel novinář a publicista Jan Jůn. S odkazem na rodinné příslušníky informaci potvrdil server iROZHLAS . Jůn byl dlouholetým spolupracovníkem Českého rozhlasu v Londýně a působil jako redaktor vysílání Svobodná Evropa. Jan …

Zemřel novinář Jan Jůn, britský hlas Českého rozhlasu

24.July » ČT24
Ve věku sedmasedmdesáti let zemřel rozhlasový novinář a publicista Jan Jůn. S odkazem na rodinné příslušníky o tom informoval web iRozhlas.cz Českého rozhlasu, s jehož vysíláním Jůn dlouhodobě spolupracoval jako korespondent ze Spojeného království.

Zemřel Jan Jůn, dlouholetý spolupracovník Českého rozhlasu v Londýně. Bylo mu 77 let

24.July » iROZHLAS
V sobotu večer zemřel Jan Jůn, korespondent Českého rozhlasu v Londýně. Radiožurnálu informaci potvrdila jeho rodina. Jůn působil jako redaktor českého vysílání Svobodné Evropy v Mnichově a později v Praze, kde zůstal až do ukončení společného vysíl…

Zemřel novinář Jan Jůn

24.July » Aktuálně.cz
Za emigrace spolupracoval s rozhlasovými stanicemi Svobodná Evropa a BBC, po listopadu 1989 pak s Českým rozhlasem a agenturou Bloomberg.

Filip Nerad: Britští konzervativci hledají lídra aneb všichni proti Sunakovi

19.July » ČRo
Souboj o nástupnictví po Borisi Johnsonovi spěje do svého prvního finále. Tím bude výběr dvojice uchazečů s nejsilnější podporou mezi zákonodárci za Konzervativní stranu. Mezi nimi pak členové vládní strany rozhodnou, kdo nahradí skandály obtěžkanéh…

Jan Fingerland: Britští konzervativci se vracejí, ale nevědí kam

16.July » ČRo
Konzervativní strana se zbavila Borise Johnsona a snaží se hledět kupředu. Konzervativci ovšem zjišťují, že to nebude tak jednoduché, protože po Borisově éře už si nejsou jistí, kdo jsou a co chtějí, případně co od nich chtějí jejich vlastní voliči.

Jan Jůn: V Británii už se rodí nástupce Borise Johnsona

Britští konzervativci začali vybírat nástupce Borise Johnsona na pozadí zjevně nesmiřitelných rozporů ohledně priorit nového vůdce.

Hrozí nyní Britům ještě tvrdší brexitářský premiér a vláda?

12.July » iROZHLAS
Koncem týdne se začali mezi britskými konzervativci objevovat a deklarovat první kandidáti na nového vůdce strany a premiéra. Mezi nimi nejnadějnější z nich, exministr financí Rishi Sunak, hájící místo snižování daní střídmou politiku s minimem dalš…

Tato informační stránka o Jan Jůn zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Jůn" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes