Volodymyr Zelenskij

Related to

Summit zažehl krizi. Putin se pohádal s Merkelovou o chladnokrevné vraždě v Berlíně

19:25 » Aktuálně.cz
Summit v Paříži, kde se poprvé sešel Vladimir Putin s Volodymyrem Zelenským, zastínil diplomatický konflikt mezi Německem a Ruskem.

Úspěch Zelenského na jednání s Putinem: Nic se nedohodlo

Ostře sledovaná schůzka. Ruský prezident Vladimir Putin se poprvé setkal se svým ukrajinským protějškem Volodymyrem Zelenským. Sešli se v Paříži za dozoru francouzského prezidenta Emmanuela Macrona a německé kancléřky Angely Merkelové.

Putin se obává masakru ze strany ukrajinských nacionalistů

16:28 » Týden.cz
Ruský prezident Vladimir Putin se obává, že by ukrajinští nacionalisté mohli na východě země spáchat "druhou Srebrenici", pokud by Kyjev bez dalších záruk získal kontrolu nad hranicí s Ruskem i v té části, kterou teď mají pod kontrolou proruští se...

Putin a Zelenskyj se nedohodli, protože ani nemohli. Realistické řešení neexistuje

Komentář: Putin se Zelenským se v Paříži dohodli jen na několika dílčích věcech. Jejich první setkání dopadlo jako dřívější summity. Aby přinesly pokrok, muselo by být nejdřív splněno několik protichůdných podmínek, vysvětluje v Deníku N analytik ...

Putin a Zelenskyj dohodli výměnu zajatců, spor o Donbas pokračuje

11:36 » Novinky.cz
Úplné respektování příměří a výměna zajatců do konce roku jsou výsledky pondělní schůzky ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského a ruského prezidenta Vladimira Putina v Paříži. Uskutečnila se na okraj summitu Ruska, Ukrajiny, Německa a Franc...

Co řekli lídři Normandské čtyřky po jednání na tiskovce v Paříži? (Video)

10:48 » i-RU.cz
Osm hodin vyjednávání a tisková konference vůdců Normandské čtyřky, která skončila v noci na dnešek. Výsledky politického maratonu v Paříži. Můžeme mluvit o oteplování, je zde pohyb správným směrem, řekl Putin. Čekal jsem víc, prohlásil Zelensky

Merkelová o summitu „normandské čtyřky“: Pohnuli jsme se z mrtvého bodu!

Německá kancléřka Angela Merkelová hovořila pozitivně o výsledku summitu „normandské čtyřky“ v Paříži a prohlásila, že se stranám podařilo „dostat se mrtvého bodu“, napsal Süddeutsche Zeitung.

Putin o jednání s Zelenským: Proběhlo to dobře, jsem spokojen

Jednání mezi ruským prezidentem Vladimirem Putinem a ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenským skončilo. Ruský prezident informoval, že setkání s ukrajinským protějškem proběhla dobře a je spokojen.

Svrhnou protestující ukrajinského prezidenta Zelenského? Ulice ho varovala, aby nepřekračoval „červenou linii“

Na ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského roste tlak. Opozice vyhrožuje nepokoji, pokud v rámci jednání v normandském formátu s Ruskem, Francií a Německem ukáže slabost.

Rusko odsoudilo ukrajinského exministra za útok na velvyslanectví

9.December » EuroZprávy.cz
Bývalý ukrajinský ministr a poslanec Mykola Ruďkovskyj byl dnes v Moskvě odsouzen na dva roky vězení za útok na ruské velvyslanectví v Kyjevě před více než pěti lety. Uvedl to list Kommersant na svém webu.

Média se dozvěděla, co riskuje Zelenskyj před normandským summitem v Paříži. Lídr Ukrajiny setká se i s Putinem

Evropští diplomaté se obávají, že popularita ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského klesá kvůli ekonomickým reformám a stykům s oligarchou Igorem Kolomojským, proto „se může zavřít okno pro ukončení války na Donbasu“.

Tato informační stránka o Volodymyr Zelenskij zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Volodymyr Zelenskij" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes