15
new stories - click to show

Břetislav Rychlík Český režisér, herec

Related to


Stories

Herci se loučí s inscenací Zahradní slavnosti...

V pátek 20. května uvedeme derniéru absurdní komedie Václava Havla Zahradní slavnost, kterou u nás inscenoval režisér Břetislav Rychlík. Co jí naši herci řekli na rozloučenou?

Vpustit Bolka, to divoké divadelní zvíře, není jen tak, přiznává Steigerwald

23.April » iDNES.cz
V Divadle Bolka Polívky v sobotu v premiéře uvedou novou hru Karla Steigerwalda nazvanou Kdo sestřelil anděla (Voli slzy nepijí). Steigerwald ji napsal pro zdejší divadlo a jejího šéfa. „S Bolkem jsem se trápil,“ přiznává v rozhovoru pro iDNES.cz.

V Brně zemřel někdejší exilový novinář Arnošt Wagner

23.April » Novinky.cz
V Brně v sobotu zemřel někdejší exilový novinář Arnošt Wagner, bylo mu 83 let. Po roce 1968 odešel do Kanady, spolupracoval například s rozhlasovou stanicí Svobodná Evropa a působil v měsíčníku Západ určeném pro krajany a české exulanty po celém svě…

Vzpomínka na hvězdu ze Strážnice: rotný Soudek by měl šedesát, prohrál s nemocí

22.April » Znojemský deník
Vojín Vata z Ivančic nebo rotný Soudek. Filmové role z Černých baronů a Tankového praporu, které jsou neodmyslitelně spjaté s hercem Milanem Šimáčkem pocházejícím ze Strážnice na Hodonínsku. Také především díky nim zůstává v pamětích diváků. Ve čtvr…

Přitažlivá beznaděj, lži a krutá legrace. Steigerwaldova nová hra se dotýká i války na Ukrajině

15.April » Brněnská Drbna
Když Karel Steigerwald začínal psát svoji novou divadelní hru Kdo sestřelil anděla (Voli slzy nepijí), netušil, jak moc bude v době premiéry aktuální. Tragickou komedii o střetu dvou světů v troskách civilizace, o lži a cynismu v kulisách současnost…

Koncert s Ukrajinou vynesl 220 200 Kč!

31. března se v Městském divadle konal charitativní Koncert s Ukrajinou, na němž vystoupili nejen naši, ale i ukrajinští umělci, kteří ve své zemi momentálně nemohou tvořit.

Kořeny a slzy spojily diváky

Ve čtvrtek 24. března diváci v Brně dostali možnost zažít opravdu výjimečný večer. Režisér Břetislav Rychlík se svojí ženou připravili na hudební scéně Městského divadla Brno koncert na podporu ukrajinských umělců, kteří utekli před válkou ze své ze…

Společné kořeny. Česká televize odvysílá živě koncert s Ukrajinou

23.March » Česká televize
Blízkost lidové kultury ukrajinské, moravské a slovenské přiblíží koncert, který rozezní prostory Hudební scény Městského divadla v Brně ve čtvrtek 24. března 2022. V přímém přenosu ho od 20 hodin uvede program ČT2.

Společné kořeny / Koncert s Ukrajinou

23.March » Divadelní noviny
Ve čtvrtek 24. března začne v MdB série čtyř koncertů na podporu ukrajinských rodin, které utekly před agresí a válkou do České republiky. Následovat budou koncerty v Divadle Archa, ve VČD Pardubice a na Náměstí Míru ve Veselí nad Moravou.

Tato informační stránka o Břetislav Rychlík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Břetislav Rychlík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes