15
new stories - click to show

Pavel Dopita

Related to

Na náměstí Edmunda Husserla v Prostějově klid nebude.

13.December » ParlamentniListy.cz
V souvislosti se včerejším zásahem Policie ČR na náměstí Edmunda Husserla v Prostějově, proti vyřizování účtů mezi gangy, se vracím k rok a půl starému článku v Prostějovském večerníku, který se problémům v lokalitě věnoval.

Ing. Pavel Dopita, LL.M., MBA

7.December » ParlamentniListy.cz
Rozhovor se věnuje nárůstu cizinců v Prostějově, kde se na mne obrátil redaktor Prostějovského večerníku s několika otázkami. Dlouhodobě vystupuji proti budování ubytoven a současně hledám řešení, jak se k tomuto problému postavit. (nezkrácená verze)

Ing. Pavel Dopita, LL.M., MBA

29.November » ParlamentniListy.cz
Jednou z oblastí našeho života, která je dnes koronavirovými opatřeními velmi citelně zasažena, je vzdělání našich dětí. Také si kladete otázku, zda bylo skutečně nutné uzavřít všechny školy a přehodit zodpovědnost za výuku na rodiče?

Ing. Pavel Dopita, LL.M., MBA

23.November » ParlamentniListy.cz
Zastupitelský klub SPD v Prostějově navrhuje vyhlásit centrum města za „bezdoplatkovou zónu“ a reaguje tak na změny v centru města.

Odmítáme, aby slušní lidé živili nepřizpůsobivé, a odmítá, aby nepřizpůsobiví obtěžovali slušné lidi, kteří pracují!

16.October » EUportál
Neřečníme, pracujeme. Na základě petice prostějovských zastupitelů hnutí SPD Martina Křupky a Pavla Dopity, kterou podepsaly stovky občanů města, ustanovila minulý týden Rada statutárního města Prostějov pracovní skupinu. Ta se bude zaměřovat na p...

Olomoucký kraj nemá europoslance. Změní to volby?

Od pátku do soboty budou lidé rozhodovat o složení Evropského parlamentu. O křesla v něm usilují také zástupci Olomouckého kraje, z nichž Deník vybral ty kandidáty, kteří figurují do pátého místa na kandidátkách svých stran a hnutí.
Božena Sekaninova - politik - ČSSD
Jitka Chalánková - politik za TOP09
KSČM - Levicová politická strana
ODS - Politická strana
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o Pavel Dopita zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Dopita" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes