Lindsey Graham

Vztahuje se k

Trumpa zasáhla nevídaná vlna kritiky po setkání s Putinem!

17.července » prvnízprávy.cz
Americký prezident Donald Trump se ocitl v palbě kritiky amerických senátorů za první celoformátovou schůzku s ruským vůdcem Vladimirem Putinem.

Američtí demokraté i republikáni jsou zděšení: Trump se projevil jako loutka. Putin ho má zcela v hrsti

16.července » EuroZprávy.cz
Washington – Velké rozčarování dávají najevo američtí politici kvůli tomu, že se prezident Donald Trump při dnešním summitu se svým ruským protějškem nedokázal Vladimiru Putinovi postavit pokud jde o ruskou roli v amerických volbách.

Kennedy odchází z nejvyššího soudu. Bílý dům vybírá nového soudce z pěti až sedmi kandidátů

2.července » info.cz
Bílý dům vybírá z pěti až sedmi možných kandidátů na post soudce Nejvyššího soudu USA, který se uvolní po oznámeném odchodu soudce Anthonyho Kennedyho. Donald Trump, který po nástupu do prezidentského křesla prosadil jako soudce nejvyššího soudu k...

V USA se schyluje k nové politické bitvě. Plány republikánů může zhatit jediný "zrádce"

2.července » EuroZprávy.cz
Washington - Nejvyšší soud USA bude zřejmě ještě víc konzervativní, než byl doposud. Důvodem je odchod soudce Anthonyho Kennedyho, na jehož místo chce prezident Donald Trump dosadit Neila Gorsucha.

Americký senátor prohlásil, že v Rusku žije i nadále „sovětské zlo“

V Rusku žije i nadále „sovětské zlo“, a proto by bylo chybou vrátit Rusko do G8, prohlásil americký senátor za Republikánskou stranu Lindsey Graham ve vysílání televize ABC News.

Nobelova cena pro Trumpa? Návrh jihokorejského prezidenta do málem dohnal k slzám

2.května » globe24.cz
Washington - Donald Trump dnes uvedl, že ho dojalo prohlášení jihokorejského prezidenta Mun Če-ina, že by americký prezident měl dostat Nobelovu cenu za mír.

Trump dostane nobelovku? Návrh jihokorejského prezidenta ho málem dohnal k slzám

1.května » EuroZprávy.cz
Washington - Donald Trump dnes uvedl, že ho dojalo prohlášení jihokorejského prezidenta Mun Če-ina, že by americký prezident měl dostat Nobelovu cenu za mír.

Trumpovi navrhli předat Nobelovu cenu

Americký senátor a republikán Lindsey Graham se domnívá, že prezidentovi USA Donaldu Trumpovi by měla být předána Nobelova cena za mír v případě urovnání situace na Korejském poloostrově, oznámila televizní stanice Fox News.

Proč se v USA daří monopolům?

23.dubna » A2larm
Do americké politiky se vrací myšlenka prosazování antimonopolních zákonů. Kam ale vůbec na čtyřicet let zmizela? A existuje šance na skutečnou změnu? Trump proti Amazonu, ministerstvo...

„Internet se nepokazil až teď, vždycky vás měl špehovat,“ říká investigativní novinář Yasha Levine

18.dubna » RadioWave
Na přelomu tisíciletí se mohlo zdát, že internet a počítače vystřelily lidstvo do nové, mírumilovnější éry. Během uplynulé dekády se ale optimistické vize rozsypaly a teď jsme paranoidní z toho, kdo se dostává k našim facebookovým datům nebo kdo n...

„Neříkej, že už to děláme!“ Tahák šéfa Facebooku ukazuje, čeho se bál

16.dubna » Technet.cz
Mark Zuckerberg, zakladatel a šéf sociální sítě Facebook, vypovídal dlouhé hodiny před americkými kongresmany v unikátním slyšení. Padlo několik zajímavých informací, ještě zajímavější ale může být, co zaznělo jen náznakem. Podíváme se podrobně na...

Tato informační stránka o Lindsey Graham zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lindsey Graham" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes