15
new stories - click to show

Seznam.cz Internetová společnost

Related to

Julia Roberts v oslnivém růžovém kostýmku a úchvatných botách od Gucciho představila svůj nový film

12:05 » Proženy.cz
Do promrzlého Londýna přivezla usměvavá kráska kus své slunné Kalifornie, když se při včerejším představení nového filmu ukázala v pudrově růžovém kostýmku s ultrakrátkými šortkami a velmi originálními lodičkami. Slušelo jí to!

Vánoční Galerii Harfa ovládnou Disney postavičky

Ve vánočně nazdobeném obchodním centru Galerie Harfa návštěvníky letos přivítají postavičky od Walta Disneyho, bude se soutěžit o kouzelné dětské knížky od Albatros Media nebo bruslit s maskoty HC Sparta.

Čtvrt století působení vojenských kaplanů

Na počátku bych připomenul tezi klasika, který viděl náboženství jako opium lidstva. Je mi jasné, že část osob vzpomínkou na něj popudím. Je naděje, že nepůjde o známý stav červeného hadru a býka?

Z adventu na Moravském náměstí se vám zatočí hlava hned dvakrát

Brno si rozděluje předvánoční hemžení mezi tři lokality - naštěstí v pohodlně docházkové nebo vánoční tramvají nazdobenou tisíci světýlky dojezdové vzdálenosti.

Kdyby pana Soamese

Pokud tě nemůžu mít já, nesmí tě mít nikdo. Spokojím se i s úlomky tebe. Vidíš? Kolik lidí by něco takového dokázalo; spokojit se s plamínkem skomírající svíčky položené během mrholení na hřbitově, když ví, že se v tobě skrývá žár?

Jdu na sever, jdu na jih aneb jak jsem nešla Pacifickou hřebenovku: Timing is everything

Příběh jedné holky, která došla nejdále na Sněžku a nyní se vypravila na trasu dlouhou přes čtyři tisíce kilometrů. Cesta je cíl. Den sto sto třicátý druhý až sto třicátý čtvrtý.

Rada mladších zavítala do osmi regionů, nejzajímavější prezentace představí studenti v Praze

V pondělí 4. prosince se v Praze uzavře 10. ročník meziškolní konference Rada mladších, která se letos poprvé vydala za středoškolskými studenty do krajských měst v Čechách i na Moravě. Cílem projektu bylo dát prostor mladým lidem vyjádřit postoje k…

V Praze 8 se bruslí na třech kluzištích

V pátek 1. prosince se na Osmičce veřejnosti na Ládví otevře třetí a zároveň největší kluziště. Na prvních dvou se už týden bruslí. V Praze 8 jde už o osmou ledovou sezónu na mobilních kluzištích. Letos přibylo několik novinek.

Osmáci z Prahy 13 zvítězili v krajské jazykové soutěži

Žáci z FZŠ Mezi Školami v Praze 13 zvítězili v krajském kole mezinárodní soutěže v učení cizích jazyků s názvem Jazykový WocaBee šampionát. Soutěž probíhá výhradně online v aplikaci WocaBee na učení slovíček pro školy. Do pátého ročníku šampionátu s…

Kilogram vánočního cukroví za tisíc korun? To si radši rozkrájím tatranku

Ceny potravin neklesají. Spíše naopak. I proto si mnoho lidí peče vánoční cukroví doma. Někteří ho pak i prodávají a trochu si tak přivydělají. Třeba k důchodu. Ovšem kilogram vánočního cukroví za tisíc korun? To je možná už opravdu hodně.

Svatby za miliony v Česku: Jedna velká party, kde se lidé předhánějí, kdo má víc peněz

I malá svatba může stát několik set tisíc. Taková veselka s třeba pěti sty hosty vyjde ale i na několik milionů a jsou Češi, kteří na ně nedají dopustit.
Michal David - Český zpěvák
Robert Rosenberg - Bývalý pornoherec
Svatopluk Čech - Český básník, prozaik, novinář a cestovatel
Andrej Babiš - Český podnikatel a politik, předseda hnutí ANO
AGROFERT HOLDING, a.s. - Zemědělství, lesnictví, těžba dřeva a rybolov
KSČM - Levicová politická strana
Rudolf Chlad - politik za TOP09
Jiří Paroubek - politik
iOS - Operační systém pro tablety a mobilní telefony

Tato informační stránka o Seznam.cz zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Seznam.cz" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes