15
new stories - click to show

Miloš Čermák

Related to

Glosa: Češi patří k největším fanouškům kapitalismu. Ale kde se schovávají?

29.September » Seznam Zprávy
„Reprezentativní výzkum měřil, jaký mají obyvatelé světa vztah ke kapitalismu. Jen v šesti ze zkoumaných zemích dominují sympatie pro kapitalismus. V této šestici je také Česko. Upřímně řečeno jsem výsledky nadšený.“

Digitální meta-zahrada budoucnosti v podání PUMA a Liberty

20.September » ProtiŠedi.cz
PUMA a Liberty společně uvádí novou řadu oblečení, která čerpá inspiraci v nekonečném jaru. Kolekce inspirovaná květinami s luxusními vzory přináší výběr základních kousků oblečení, které osvěží každý šatník i během podzimní sezóny. PUMA a Liberty p…

Foto: Takhle teď vypadá ruská ponorka zničená v Sevastopolu

19.September » Seznam Zprávy
Ruská ponorka Rostov na Donu je vážně poškozená, potvrzují snímky zveřejněné mimo jiné ruskými exilovými investigativními novináři. Plavidlo zasáhly ukrajinské rakety minulý týden v suchém doku v Sevastopolu na okupovaném Krymu.

Josef Šlerka: Čím dál víc se považuju za akademika

19.September » Seznam Zprávy
Svůj život dosud dělil mezi akademický svět a startupy. Pět let byl také ředitelem Nadačního fondu nezávislé žurnalistiky. Hostem Jednoho procenta je Josef Šlerka.

Končí jeden sad za druhým. Místo ovoce bude řepka

10.September » Seznam Zprávy
Českého ovoce bude letos méně. Úroda je ovlivněná chladným jarem i vydatnými dešti. Ovocnáři navíc za poslední rok kvůli ztrátovému pěstování vykáceli více než tisíc hektarů ovocných sadů. Podle některých je situace neudržitelná.

Vyšetřování Zemana na Hradě. Rozhodnou zřejmě už nejbližší dny

10.September » Seznam Zprávy
Vyšetřování bývalého prezidenta, o kterém budou rozhodovat poslanci a poslankyně. V návrhu se počítá s tím, že se bude zabývat celým jeho desetiletým obdobím: od roku 2013 až po rok 2023.

Vírník je jako motorka mezi nebem a zemí, říká podnikatel Pavel Březina

10.September » Seznam Zprávy
Přerovský podnikatel Pavel Březina naznačoval, že by mohl do studia přiletět, lépe řečeno přijet – ale letadlem. Což ovšem také není úplně přesné, protože vírník je samostatná kategorie dopravních prostředků.

USA dodají Ukrajině munici s ochuzeným uranem

7.September » Seznam Zprávy
Spojené státy se rozhodly Ukrajině dodat munici s ochuzeným uranem, která má Kyjevu pomoci získat výhodu nad ruskými tanky. USA následují Velkou Británii, jež rozhodla o dodání této munice Kyjevu už dříve v tomto roce.

Miloš Čermák: Jak přežít nejistou budoucnost? Návod k začátku školního roku

3.September » Učitelské listy
Zhruba třetina žáků, kteří nastoupí za pár dní jako prvňáci do školy, bude v životě pracovat v profesích, pro které dnes ještě nemáme ani jm...

Poslanec ANO k nedostatku léků: zaleťte si do Austrálie, tam nevědí co s nimi

29.August » Seznam Zprávy
Prvním čtením prošel vládní návrh zákona o léčivech. Distributoři by podle něj měli držet měsíční zásobu vybraných léků. Ministr také odmítl nápad, aby SÚKL zrychleně schvaloval léky z některých zemí.

252 miliard. Výsledek sporu o deficit v příštím roce

29.August » Seznam Zprávy
Teprve až podvečerní jednání vládních špiček ve formátu K15 (za každou stranu tři zástupci) přineslo dohodu na deficitu státního rozpočtu v příštím roce. Výdaje mají být vyšší o 252 miliard korun než příjmy.

Tato informační stránka o Miloš Čermák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miloš Čermák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes