15
new stories - click to show

Miloš Čermák

Related to

Trafika: Trailer Matrixu je lepší než volební kampaně. Dokud se v nich nesvléká

12.September » Seznam Zprávy
V Česku i ve světě se toho děje tolik, že to často nejde zachytit, a na poslech těžkých analýz také často člověk nemá náladu. Právě proto je tu podcast Trafika. Tento týden s Pavlou Horákovou a Milošem Čermákem.

Komentář: Když padají mrakodrapy, jde legrace stranou. Ale jen na chvíli

10.September » Seznam Zprávy
Kromě zřícení dvou mrakodrapů, požáru v Pentagonu, pádu čtyř letadel a smrti tisíců lidí se 11. září 2001 stalo ještě něco. Zemřel humor. Nebo to tak aspoň bylo oznámeno.

Glosa: O čem sním, když stojím v dopravní zácpě

9.September » Seznam Zprávy
Rozčílení z nekompetentního vedení Prahy odvádí pozornost od nekompetentního vedení země, které máme doložené a prokázané z posledního roku a půl pandemie.

Glosa: Očkování není zkratka, ale „jen“ nejlepší cesta

29.August » Seznam Zprávy
Jsem stoprocentně přesvědčený, že očkování je stále tou nejjednodušší a nejbezpečnější cestou zpátky k normálu.

Proč je nutné být antibabišovcem

29.August » Forum24
Publicista Miloš Čermák napsal na Seznam Zprávy glosu nazvanou „ Proč nejsem antibabišovcem “. Uvedl zde několik věcí, na které považuji za nutné reagovat z pohledu člověka, jehož postoj v této věci je naprosto opačný. Začněme hned v úvodu tímto Č...

Blog: Konec bílého heterosexuálního muže v šesti veselých pokračováních

25.August » Seznam Zprávy
Vzkaz pro nás, bohaté bílé heterosexuální muže, je jasný a nepřehlédnutelný. Očekávání směrem k nám jsou dnes malá, v podstatě nulová.

Lidé na drony reagují nevyzpytatelně, říká novinář Jan A. Novák

23.August » Seznam Zprávy
Jan A. Novák je autor asi dvaceti knih, specialista na drony a novinář, který se třicet let věnuje psaní o vědě, technologiích a záhadách. Protože svět a život bez záhad by byl nudný a nezajímavý.

Glosa: Jsou holky chytřejší než kluci? A jestli ano, co má být?

17.August » Seznam Zprávy
To téma rezonuje od minulého týdne, kdy se ukázalo, že ve středoškolských testech GCSE v Británii dopadly studentky výrazně lépe než studenti. Výsledek je konzistentní s tím, co se už poměrně dlouho pozoruje i v jiných zemích.

Novinář o Babišovi: Politický génius, manažerský patlal

Jako dva v jednom lze podle novináře Miloše Čermáka vnímat polarizující osobnost premiéra Andreje Babiše (ANO). Skrývá se s v něm jak „politický génius“, tak „neschopný patlal“. „To, že máme premiéra, který sebevědomě zmizíkuje soupeře, je zároveň...

Tato informační stránka o Miloš Čermák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miloš Čermák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes