Petr Andrýsek

Vztahuje se k

Petr Andrýsek: I na cestách ho láká hlavně byznys

Majitel agentury Socialsharks zažil v Gruzii velký kulturní šok, přesto na tuto zemi nedá dopustit. Odpočinout si jezdí ke švédským jezerům, kde s kamarádem chytá ryby. V Izraeli byl nadšený z tamního přístupu k podnikání.

Dino Toys se vezou na vlně nostalgie. Slaví úspěchy s Dostihy a sázkami i "oživenou" Tatrou 148

Dino Toys je největší ryze český výrobce hraček. Loni dosáhl obratu 150 milionů korun. Přestože firma nabízí desítky her a skládaček puzzle, nejvíc jí vydělávají "retro" hry Dostihy a sázky nebo Člověče, nezlob se. Velký úspěch firmě přinesla i "r...

WebTop100: Absolutním vítězem je web firmy Moser

16.listopadu » MediaGuru
Digitální agenturou roku 2018 je Isobar Czech Republic, osobností digitálního marketingu Petr Andrýsek.

WebTop100 2018: Cenu za nejlepší firemní web získaly sklárny Moser

16.listopadu » Marketing Journal
Nejlepší firemní web roku 2018 mají sklárny Moser. Zároveň získaly ocenění pro nejlepší design roku. Osobností digitálního marketingu se pro rok 2018 stal Petr Andrýsek.

Jak přemýšlí a pracuje investor Jan Urban

29.října » MladýPodnikatel.cz
Je tady třetí díl série rozhovorů se zajímavými osobnostmi o tom, jak přemýšlí a pracují. V prvním díle jsme si mohli přečíst odpovědi zakladatele Socialsharks...

Sociální žraloci z Česka učí s Facebookem i Gruzínce

22.října » Metro
Třicetiletý Petr Andrýsek v roce 2008 založil agenturu Socialsharks. Od té doby jsou největší agenturou specializující se na sociální sítě v Česku. Tento rok přenechal vůdčí kormidlo nové CEO společnosti Nikol Stolle a věnuje se strategickému rozv...

Jak přemýšlí a pracuje Petr Andrýsek se Socialsharks

10.října » MladýPodnikatel.cz
Ze zakladatelem social media agentury Socialsharks o tom, čím chtěl být jako malý, jak dnes pracuje a jak potkal svou manželku.

Paralympijští plavci sbírali medaile na ME v Dublinu

20.srpna » ČT24
Čeští plavci sbírali úspěchy na mistrovství Evropy paralympiků v Dublinu v prsařských disciplínách. Největším překvapením byla medaile dvaadvacetileté Dominiky Míčkové.

Handicapovaní plavci přivezli z ME pět medailí, Petráček získal dvě zlaté

19.srpna » Aktuálně.cz
Paralympijský vítěz Arnošt Petráček vybojoval na mistrovství Evropy v Dublinu dvě zlaté medaile na 50 metrů volný způsob a 50 metrů znak.

Medailové žně. Andrýsek, Míčková i Dušková získali medaili na mistrovství Evropy v paraplavání

16.srpna » Aktuálně.cz
Sbírka cenných kovů je kompletní. Hned tři reprezentanti v paraplavání se ve středu postarali o medaile pro českou výpravu. Petr Andrýsek se po několikaleté odmlce vrátil do bazénu na vrcholnou akci a získal bronz v závodě na 100 metrů prsa. Na dr...

Čeští handicapovaní plavci sbírají na ME jednu medaili za druhou

16.srpna » ČT24
Po zlatu Arnošta Petráčka získala česká výprava na evropském šampionátu handicapovaných plavců další tři cenné kovy. O rozšíření medailové sbírky se tentokrát postarali Vendula Dušková, Dominika Míčková a Petr Andrýsek.

Tato informační stránka o Petr Andrýsek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Andrýsek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes