15
new stories - click to show

Jiří Hošek

Related to

Recept na sporné ofsajdy v Anglii? Tlustší čára na monitoru

Ofsajdová situace, kterou sudí posoudí často jinak, než vidíte vy sami doma na zvětšeném záběru prošpikovaném červenými a modrými čarami. Těmto blamážím chce Premier League říct dost! Ale zvolila poměrně svéráznou metodu.

Gateway (červenec 2021)

26.July » kosmonautix.cz
V minulém dílu jsme napsali, že v důsledku loňského rozhodnutí o společném vynesení modulů PPE a HALO bude energetický a pohonný modul PPE (Power and Propulsion Element) disponovat třemi solárně elektrickými motory AEPS místo původně plánovaných d...

Kosmotýdeník 462 (19.7. – 25.7.)

25.July » kosmonautix.cz
Pojďme si říct, že poslední měsíce jsou na důležité kosmonautické okamžiky opravdu bohaté a výjimkou nebyl ani tento týden. Kdo by si pod událostmi, které se točí kolem ruského laboratorního modulu Nauka vzpomněl, že v úterý startoval první piloto...

Trafika: Tokijské fiasko a těhotný pivař

25.July » Seznam Zprávy
Novináři Darina Vymětalíková z ČT a Jiří Hošek ze Seznam Zpráv byli hosty Trafiky – kvízu, ve kterém si vyzkoušíte, jak dobře se orientujete v událostech uplynulého týdne, a zkusíte rozeznat opravdové zprávy od fabulací.

Komentář: Branky, body, odběry. Tokio je emoční paskvil

23.July » Seznam Zprávy
Olympiáda má spojovat, budovat nová přátelství. V Tokiu přes neprůhledné plexisklo ani nevidíte, kdo proti vám sedí v kantýně. A to nemluvíme o slalomu mezi testy na covid a nevolí místních, kteří ani nemohou do hlediště.

„Kloktejte ústní vodu.“ Jak se neočkovaný lékař dostal do Tokia?

22.July » Seznam Zprávy
Klíčová otázka české účasti na covidové tokijské olympiádě: Kdo se ve zdraví a s negativním testem dočká zahájení her a kdo se skutečně zapojí do klání pod pěti kruhy?

„Klokejte ústní vodu.“ Jak se neočkovaný lékař dostal do Tokia?

22.July » Seznam Zprávy
Klíčová otázka české účasti na covidové tokijské olympiádě: Kdo se ve zdraví a s negativním testem dočká zahájení Her a kdo se skutečně zapojí do klání pod pěti kruhy?

Češi rozjeli vyšetřování kvůli nakaženým sportovcům v Tokiu

22.July » Seznam Zprávy
Český olympijský výbor zahájil vyšetřování případu šíření nemoci v charterovém letu do Tokia. První pozitivní test vyšel hned po příletu nenaočkovanému lékaři Vlastimilu Voráčkovi.

Němci stojí na velké křižovatce. Volby můžou rozhodnout i nedávné povodně, říká novinář Jiří Hošek

22.July » ČRo 2 - Praha
Do parlamentních voleb v Německu zbývají tři měsíce. Co rezonuje v myslích německých voličů? A jak mohou volby ovlivnit nedávné tragické povodně?

Záhadným prvním nakaženým Čechem v Tokiu je nenaočkovaný lékař výpravy

21.July » Seznam Zprávy
Seznam Zprávy zjistily, že prvním Čechem s pozitivním testem na koronavirus po příletu na olympiádu v Tokiu byl lékař Vlastimil Voráček. ČOV jeho identitu potvrdil. Voráček se před LOH nenechal naočkovat proti covidu-19.

Tohle jste nezvládli. Fotbalisté Anglie jdou po krku vlastní asociaci

20.July » Seznam Zprávy
Zpackaná organizace finále Eura ve Wembley a ohrožení rodinných příslušníků. Kane a spol. to tak nechtějí nechat a chystají své vlastní Fotbalové asociaci nepříjemné psaní. Podcast Angličan si taky rád přisadil.

Tato informační stránka o Jiří Hošek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Hošek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes