Jiří Hošek

Related to

Mourinho jako Gorbačov. A čeká Premier League období nudy?

11.August » Seznam Zprávy
Nemají příznivci velkých anglických klubů naprosto přemrštěné požadavky? A nejsou velké kluby už příliš velké? Podle některých názorů může dominance malého počtu klubů přinést nudu i propad zájmu diváků v hledišti i u televize.

Ostuda jménem Özil nebo pochybný VAR. Angličan nekompromisně bilancuje

28.July » Seznam Zprávy
V Premier League je ročník 2019/2020 minulostí. I když by si někteří jedinci a kluby jistě přáli, aby se býval neodehrál nebo nedohrál, budeme si ho dlouho pamatovat. A to nejen kvůli covidem-19 vynucené přestávce.

Putinovy pařáty v Anglii: Novinář čekal pecku. A nic. Zůstalo z toho následující

Dlouho očekávaná parlamentní zpráva o ruském vlivu ve Velké Británii byla včera konečně zveřejněna. Přišlo se na to, že nejsou jednoznačné důkazy pro spojení ruského vlivu s britským referendem o vystoupení z Evropské unie. „Kdo čekal od materiálu...

Malý rasista v šoku, omilostnění Citizens v klidu a Mourinho v euforii

14.July » Seznam Zprávy
Mezinárodní sportovní arbitráž CAS zrušila Manchesteru City zákaz startu v evropských pohárech. Jeden z tria Chelsea, Leicester a Manchester United tak přijde o Ligu mistrů. A v Anglii se nyní zdramatizoval i boj o Evropskou ligu.

Fotbal fokus podcast: Má Slavia sílu vládnout lize i v další sezoně a ukazuje nadstavba svoje kouzlo?

25.June » iFotbal.com
Tři kola před koncem sezony je to jasné. Pokud ligu nezastaví koronavirus, titul obhájí fotbalisté Slavie. Je jejich triumf zasloužený? V čem byli lepší než zbytek ligy a co ukázal rozhodující duel s Plzní? Nový Fotbal fokus podcast řeší i klíčové...

Fotbal fokus podcast: Má Slavia sílu vládnout lize i v další sezoně a ukazuje nadstavba svoje kouzlo?

25.June » ČT sport
Tři kola před koncem sezony je to jasné. Pokud ligu nezastaví koronavirus, titul obhájí fotbalisté Slavie. Je jejich triumf zasloužený? V čem byli lepší než zbytek ligy a co ukázal rozhodující duel s Plzní? Nový Fotbal fokus podcast řeší i klíčové...

David Luiz si nejspíš spletl století. A flinkům z Arsenalu už není pomoci

23.June » Seznam Zprávy
Premier League je zpět. Opět padají góly, ale také častěji než v normální sezoně dochází ke zraněním hráčů. Jen jedno se nemění, a sice zoufalství jménem Arsenal.

Stadiony bez diváků a top gólman s korzetem. Premier League je zpátky

16.June » Seznam Zprávy
Ve středu večer by se navzdory dvěma pozitivním nálezům v poslední vlně testování měla rozběhnout nejvyšší anglická fotbalová soutěž. Shrnuli jsme pro vás to podstatné, co ostře sledovaný restart zřejmě přinese.

Black Lives Matter a anglický fotbal: Jediná nemoc, se kterou teď bojujeme, je rasismus

9.June » Seznam Zprávy
Protesty proti rasismu a policejní zvůli se ze Spojených států přenesly i do Velké Británie. Anglický reprezentační útočník Raheem Sterling si myslí, že je to důležitější téma než fotbal i koronavirus.

Ještě že mu zbyl Liverpool. Mnozí slávisti přešlápli a pustili se do Šmicera

2.June » Seznam Zprávy
Vladimír Šmicer patří duší i srdcem k Liverpoolu a ke Slavii. O víkendu ho ale řada červenobílých příznivců nevybíravě pohaněla a div ho z klubu nevyobcovala. Proč? Zahlédla ho totiž v rudém dresu s velkým S hokejové Sparty.

Podcasty: Posun Eura o rok může anglické reprezentaci jenom prospět

26.May » Seznam Zprávy
Anglická reprezentace by patřila mezi favority Eura i v jeho původním termínu. Za rok bude ale na odloženém turnaji, který vyvrcholí na její domácí půdě, ještě silnější, míní protagonisté nového vydání podcastu Angličan.

Podcasty: Dycky Sunderland, nebo rajský plyn? Jak přežít období bez fotbalu

19.May » Seznam Zprávy
Chybí Premier League „tah na branku,“ aby se po vzoru bundesligy taky rozběhla? Co je fascinujícího na dokumentu Sunderland 'Til I Die a proč se Harry Kane rozhodl zasponzorovat Leyton Orient?

Tato informační stránka o Jiří Hošek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Hošek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes