15
new stories - click to show

Adam Barták

Related to

Zemědělský a lesnický veletrh v Brně letos kvůli pandemii nebudou

9.January » Seznam Zprávy
Na brněnském výstavišti se letos neuskuteční veletrh zemědělské techniky Techagro, lesnický a myslivecký veletrh Silva Regina ani akce Biomasa.

Podmínkou příspěvku na jízdenku v Brně je včasné uhrazení odpadu

9.January » Seznam Zprávy
Příspěvek na roční jízdenku na městskou hromadnou dopravu mohou Brňané platící ve městě za odpad letos čerpat už pátým rokem.

Lesní semenáři z Týniště vytřídili semena pro 180 milionů sazenic

9.January » Seznam Zprávy
Rok 2019 považuje Semenářský závod státního podniku Lesy České republiky v Týništi nad Orlicí za úspěšný. Lesní dřeviny mimořádně plodily a semenáři vytřídili semena a plody, z nichž bude možné vypěstovat až 180 milionů sazenic.

Výtah na pražském hlavním nádraží umožní projít na Žižkov

9.January » Seznam Zprávy
Na pražském hlavním nádraží přibyl na sedmém nástupišti výtah pro cestující. Od něj se lidé dostanou bezpečně na Žižkov, nebudou tak už muset přecházet přes koleje.

Dvůr Králové chystá architektonickou soutěž na autobusové nádraží

8.January » Seznam Zprávy
Podoba nového autobusového nádraží v šestnáctitisícovém Dvoře Králové nad Labem vzejde z architektonické soutěže. Nádraží za předběžně odhadovaných až 100 milionů korun vznikne přestavbou stávajícího autobusového nádraží.

Herec Tomáš Töpfer oslaví letošní sedmdesátiny až příští rok

8.January » Seznam Zprávy
Herec a ředitel pražského Divadla na Vinohradech Tomáš Töpfer neplánuje nyní oslavy svých sedmdesátých narozenin, které připadnou na 10. ledna.

Plánovanou těžbu manganu u Chvaletic musí zhodnotit EIA

8.January » Seznam Zprávy
Projekt na získávání manganu z bývalých odkališť u Chvaletic a Trnávky po místní těžbě pyritu musí podstoupit posouzení vlivu na životní prostředí (EIA). Rozhodlo o tom ministerstvo životního prostředí.

Český vědec je v čele mezinárodního agentury pro výzkum genů

8.January » Seznam Zprávy
Český vědec Radislav Sedláček se stal předsedou mezinárodní agentury pro výzkum funkce genů. Konsorcium IMPC (International Mouse Phenotyping Consorcium) tvoří 19 výzkumných organizací, zastoupení v něm má i Česko.

Jihlava začala provozovat vodovody, odběratele čeká změna smluv

8.January » Seznam Zprávy
Jihlava začala tento týden provozovat svůj vodohospodářský majetek dosud spravovaný svazkem obcí. Padesátitisícové město ze svazku vystoupilo na konci roku 2012, vleklé spory o vydání majetku ukončily strany dohodou loni v létě.

Cena Václava Havla má tři finalistky bojující za práva žen

8.January » Seznam Zprávy
Cena Václava Havla za lidská práva má tři finalistky. Porota složená z nezávislých osobností z lidskoprávní sféry, jíž předsedá prezident Parlamentního shromáždění Rady Evropy Rik Daems, se při výběru zaměřila na ženská práva.

Sjezdovka u Jihlavy je po rezervaci dostupná díky skútrům

8.January » Seznam Zprávy
Na sjezdovce Čeřínek u Jihlavy se od dnešního odpoledne lyžuje. Na kopec lyžaře vytáhne na lanech skútr. Najednou jich může být na svahu nejvýše 30. Pro lidi bez rezervace bude sjezdovka nepřístupná.

Tato informační stránka o Adam Barták zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adam Barták" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes