Luděk Mádl

Related to

Branky, testy, sestupy. Najednou to jde

6.August » Seznam Zprávy
Nad novými pravidly a opatřeními, která do profesionálních soutěží zavádí Ligová fotbalová asociace, se v glosáři zamyslel Luděk Mádl, fotbalový expert Seznam Zpráv.

Slávisté jsou v Anglii v kurzu. A postup může slavit i Žambůrek

4.August » Seznam Zprávy
Ukončením kariér Petra Čecha a Tomáše Rosického český živel ve vyšších patrech anglického fotbalu nevymizel. V rolích uvažovaných posil pro Premier League se ocitli dva slávisté. A krajan se může radovat i z postupu mezi elitu.

Fotbal fokus podcast: Bude díky Součkovi o Čechy větší zájem a proběhl konec ligy podle not?

27.July » iFotbal.com
Během půlročního působení ve West Hamu se stal nejenom jednou z klíčových postav týmu, ale celku z Londýna pomohl i k záchraně k Premier League. Roste Tomáš Souček pro velkoklub? Měla by Slavia u všech přestupů mít trpělivost? A bude o české hráče...

Fotbal fokus podcast: Bude díky Součkovi o Čechy větší zájem a proběhl konec ligy podle not?

27.July » ČT sport
Během půlročního působení ve West Hamu se stal nejenom jednou z klíčových postav týmu, ale celku z Londýna pomohl i k záchraně k Premier League. Roste Tomáš Souček pro velkoklub? Měla by Slavia u všech přestupů mít trpělivost? A bude o české hráče...

Díky za průlom do Svobodovy hlavy. Se 17 týmy by hrál ligu jen šílenec

18.July » Seznam Zprávy
Nad dalšími a snad už posledními výkruty v doladění českých fotbalových profesionálních soutěží v sezoně 2019/20, zasažené virem covid-19, se v glosáři zamyslel Luděk Mádl, fotbalový expert Seznam Zpráv

Malý rasista v šoku, omilostnění Citizens v klidu a Mourinho v euforii

14.July » Seznam Zprávy
Mezinárodní sportovní arbitráž CAS zrušila Manchesteru City zákaz startu v evropských pohárech. Jeden z tria Chelsea, Leicester a Manchester United tak přijde o Ligu mistrů. A v Anglii se nyní zdramatizoval i boj o Evropskou ligu.

Sparta se zajímala o Škrtela, který si v Süper Lig kráčí pro titul. Proč však zatím couvla?

10.July » eFotbal.cz
Zahraničí > Protože je situace ohledně Dávida Hancka, jenž patří Fiorentině, která o něm může jednat s jakýmkoliv zájemcem, notně nejistá, Sparta samozřejmě ohledně středu obrany zvažuje i jiné možnosti...

Končíme i začínáme v srpnu. Příběh českého fotbalového šílenství

8.July » Seznam Zprávy
Nad tím, jaká pozitiva a jaká negativa může přinést plán Dušana Svobody, šéfa Ligové fotbalové asociace, dohrát ligu za každou cenu, i kdyby měla končit až v srpnu, se v glosáři zamyslel Luděk Mádl, fotbalový expert Seznam Zpráv.

Titul se uhrál na trávníku, další věci si u zeleného stolu urvou silnější psi

6.July » Seznam Zprávy
Nad tím, jak se vyřeší závěr fotbalové ligy, na který v minulém týdnu přece jen udeřilo koronavirové strašidlo, se ve svém pravidelném pondělním glosáři zamýšlí Luděk Mádl, fotbalový expert Seznam Zpráv.

Milan Baroš, superstar. Končí střelec z brücknerovské pohádky, tleskejme

4.July » Seznam Zprávy
Končí velká kariéra Milana Baroše, nejdivočejšího chlapce z legendární brücknerovské éry fotbalové reprezentace. Nad výkruty jeho kariéry se ve speciálním vydání glosáře zamyslel Luděk Mádl, fotbalový expert Seznam Zpráv.

Sparťanský karneval začal šíleným zářezem Královcova řeznického nože

2.July » Seznam Zprávy
Za pohárovým triumfem pražské Sparty ve finále Mol Cupu, které pokazila hrubá chyba sudího Pavla Královce, se v glosáři vrací Luděk Mádl, fotbalový expert Seznam Zpráv.

Starkovy bambitky leží v muzeu, ligu ale pořád může znásilnit virus

29.June » Seznam Zprávy
Nad blížícím se finišem českých profesionálních soutěží, tentokrát s větším důrazem na boj o udržení v první lize, se v tradičním pondělním glosáři zamyslel Luděk Mádl, fotbalový expert Seznam Zpráv.

Tato informační stránka o Luděk Mádl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Luděk Mádl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes