15
new stories - click to show

Kristýna Schönová

Related to

Pět dívek zemřelo při únikové hře kvůli špatným elektrickým rozvodům

7.January » Seznam Zprávy
Pět mladých žen přišlo v pátek o život při požáru v zábavním centru pro únikové hry v Koszalinu na severu Polska. Dívky slavily narozeniny jedné z nich. Jeden člověk skončil s vážnými popáleninami v nemocnici.

Jak reklamovat nepovedené vánoční dárky? Poradíme, na co máte nárok

6.January » Seznam Zprávy
Vánoční dárek se ne vždy povede. Někdo netrefí velikost, jiný prostě sáhne vedle a prezent se nelíbí či nehodí. Ve všech případech můžete se zbožím zpátky do obchodu a pustit se do reklamace. Co si můžeme jako zákazníci dovolit a co si naopak moho...

Víkendové počasí otestuje řidiče. Raději nevyjíždějte, vzkazují meteorologové

6.January » Seznam Zprávy
První lednový víkend musí být řidiči připraveni na vrtochy počasí. Může se objevovat ledovka i námraza, stejně tak sníh i déšť.

Češi vykradli v Německu kostelní kasičku. Zdrogovaní pak zkoušeli autem ujet přes pěší hraniční přechod

3.January » Seznam Zprávy
Policie v německém Neualbenreuthu zadržela v pondělí dva české občany, kteří ukradli peníze z pokladničky v kostele v oblasti města Flossenbürg.

Klaus mladší a spol. nám předpovídali krach, ale my žijeme dál. Jan Hrušínský děkuje divákům Seznamu za podporu

1.January » Seznam Zprávy
V pořadu Výzva promluvil Jan Hrušínský o tom, jak po kritice prezidenta Zemana opustil jeho divadlo hlavní sponzor. „Lidé začínají být opatrní, aby se nedostali do problémů s těmi, kdo o nich mohou rozhodovat,“ řekl Jan Hrušínský a vysvětil, proč ...

Tato informační stránka o Kristýna Schönová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kristýna Schönová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes