15
new stories - click to show

Milan Šíma

Related to

V Otrokovicích pokořili Mont Blanc

25.November » zlínskénovinky.cz
Parádní kousek předvedli borci Milan Šima a Libor Sviečka z otrokovického SKÁJ teamu, když si dali za úkol výškovými metry zdolat Mt. Blanc.

Dva nadšenci v Otrokovicích pokořili Mont Blanc

24.November » Zlin.cz
„Kopec za Moravou není největší a ani nejprudší. Nápad vyšlapat nějaké ty větší metry jsem měl v hlavě už chvíli. Tak proč si k tomu nevybrat žlutavský kopec? Trasu jsem vybral po žluté turistické značce od ‚psíčkárny‘ ke hřišti.

V Otrokovicích pokořili Mont Blanc

23.November » Otrokovice
Parádní kousek předvedli borci Milan Šima a Libor Sviečka z otrokovického SKÁJ teamu, když si dali za úkol výškovými metry zdolat Mt. Blanc. A nemuseli přitom ani jezdit nikam daleko. 4810 m nastoupali na trase od areálu kynologů za moravní lávkou...

Trest za práci pro zahraniční média? Běloruští novináři přišli o akreditace

29.August » Seznam Zprávy
Běloruskem už téměř tři týdny otřásají protesty. Lidé odmítají výsledek prezidentských voleb, považují jej za zfalšovaný. Režim prezidenta Lukašenka reaguje násilím, začal také odebírat novinářské akreditace.

Na den před 25 lety. Miroslav Sládek přišel do ČT a celou ji p*blil. A pak přišla romská otázka. „Chanov? To vyřešíme.“ Masakr,

VZPOMÍNKY A PERLY Psal se rok 1995. Na Hradě se zabydlel dramatik Václav Havel, ve Strakově akademii úřadovala vláda pod vedením ekonoma Václava Klause. Ale velkou část pozornosti na sebe strhával enfant terrible tehdejší politiky, Miroslav Sládek...

Podívejte se. Moravské náměstí v Brně má výjimku, takto se může začít měnit

9.April » Seznam Zprávy
Brněnští radní schválili výjimku z vyhlášky o ochraně zeleně, aby bylo možné přebudovat Moravské náměstí podle vítězného architektonického návrhu.

V 95 letech zemřela světově uznávaná sklářská výtvarnice Brychtová

9.April » Seznam Zprávy
Ve věku 95 let zemřela významná sklářská výtvarnice Jaroslava Brychtová. Spolu s manželem Stanislavem Libenským tvořili světově uznávaný sklářský tým.

V Praze dnes kvůli výměně pražců začíná výluka metra na části linky C

9.April » Seznam Zprávy
Pražské metro na lince C mezi stanicemi Pražského povstání a Kačerov bude od dnešních 20:00 do úterý 14. dubna do 14:00 mimo provoz.

Automobilky se chystají na rozjezd. Bude pomalejší, než se čekalo

9.April » Seznam Zprávy
Automobilky se připravují na den, kdy se znovu rozjedou, Škoda Auto ale už potřetí termín odsunula. Tentokrát na 27. dubna. Dodavatelé do automotivu čekají na den D a tuší, že výroba teď nebude taková, jako před covidem-19.

Galina, Vladimir, Naděžda a Ljuba. Příběhy lidí od donbaské fronty

9.April » Seznam Zprávy
Všichni byli nesmírně milí, i přes to všechno, co prožili a v jakých podmínkách už šestý rok žijí. Fotogalerie „obyčejných lidí“ z donbaských vesnic na frontové linii uzavírá reportážní seriál Seznam Zpráv z východní Ukrajiny.

Sony ukázala něco, co hráči nebudou chtít pustit z ruky

9.April » Seznam Zprávy
Spuštění prodeje nové konzole PlayStation 5 se blíží, slibuje upravený procesor, lepší grafiku a závodní rychlost. A čím se bude ovládat? Společnost zveřejnila podrobnosti o ovladači DualSense.

Tato informační stránka o Milan Šíma zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Šíma" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes