František Zahrádka

Related to

Jiří Stránský a František Zahrádka…

8.June » Jan Šinágl
Rozloučení se spisovatelem a politickým vězněm Jiřím Stránským bude v pondělí 10. června. Od 10:00 proběhne mše v chrámu Matky Boží před Týnem na Staroměstském náměstí. Od 15:00 bude ve Strašnickém krematoriu poslední rozloučení. Lidé mohou přináš...

FOTO: Ani déšť je nezastavil. Naleštěné veterány obsadily zámek Velké Březno

Velké Březno – Osmnáctý ročník závodu autoveteránů O Pohár hraběte Chotka se v sobotu uskutečnil ve Velkém Březně. Na tradiční jízdu mezi zámky ve Velkém Březně na Ústecku a v Ploskovicích na Litoměřicku dorazila zhruba padesátka vozidel a motocyklů.

FOTO: Ani déšť je nezastavil. Naleštěné veterány dojely až do Ploskovic

Litoměřicko – Osmnáctý ročník závodu autoveteránů O Pohár hraběte Chotka se v sobotu uskutečnil ve Velkém Březně. Na tradiční jízdu mezi zámky ve Velkém Březně na Ústecku a v Ploskovicích na Litoměřicku dorazila zhruba padesátka vozidel a motocyklů.

Na Ústecku budou závodit veteráni

30.May
V Ústí nad Labem 21.7.2012 dopoledne odstartuje 14. ročník Ústecké veterán rallye o pohár primátora Ústí nad Labem. Na startu se sejde jako vždy mnoho posádek automobilů i motocyklů. „Uvidíme, zda letošní ročník překoná rekordní účast, nebo vše zh...
František Wiendl - Protikomunistický odbojář

Tato informační stránka o František Zahrádka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "František Zahrádka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes