15
new stories - click to show

Michaela Rambousková

Related to

Jsme ohnisko kvůli čtyřem případům, zlobí se v obci, která je symbolem nákazy

14.July » Seznam Zprávy
Hygienici minulý týden označili v Česku další ohnisko koronavirové nákazy, a to obec Církvice na Kutnohorsku. Podle tamních obyvatel je však takové označení nespravedlivé, protože obci přisuzuje i nakažené, kteří v ní nežijí.

Myslivci nahlásí odlov mobilem. Lesníci: S přemnoženou zvěří to nepomůže

Vláda včera schválila novelu mysliveckého zákona navrženou Ministerstvem zemědělství, která by měla ulehčit českým lesům snadnější redukci přemnožené spárkaté zvěře. Odborníci ji však kritizují jako nedostatečnou.

Tip na výlet: Hradecké lesy nejen pro cyklisty

27.June » Seznam Zprávy
Necelé čtyři tisíce hektarů městských lesů na okraji Hradce Králové se v uplynulých letech proměnily v unikátní místo k trávení volného času. Letní tip Michaely Rambouskové, redaktorky domácí rubriky Seznam Zpráv.

Tip na výlet: Polské Krkonoše a Podkrkonoší

26.June » Seznam Zprávy
Máte už prochozenou českou stranu Krkonoš, vyražte za hranici, protože krásné výhledy a náročné výšlapy nabízí i polská strana našich nejvyšších hor. Letní tip Michaely Rambouskové, redaktorky domací rubriky Seznam Zpráv.

Česko připomíná step. Ani vydatný déšť sucho nezvrátí, o vodu budeme bojovat

29.May » Seznam Zprávy
Teď sice máme sucho, ale v následujících letech mohou paradoxně přijít povodně. A to náš může ukolébat. Musíme se naučit přizpůsobit situaci, kdy máme v Česku vody málo i moc. Téma pro podcast Stopáž.

Nemá co tát. V Krkonoších bijí na poplach. Už teď vysychají potoky

10.May » Seznam Zprávy
Na koryta některých potoků a říček v Krkonoších je smutný pohled. Místo zurčící vody z jarního tání jsou prázdná, maximálně zarůstají plevelem. Nejvyšší české hory tak nejspíš čeká další extrémně suchý rok.

Sucho vyhání koně z přírodní památky, za niž bojoval Dan Bárta. Nemají co žrát

Sucho drtivě dopadlo na přírodní památku Na Plachtě na okraji Hradce Králové. Nejbohatší lokalitě s vážkami ve střední Evropě přes zimu úplně vyschly tůně i mokřady. Některé vážky už zmizely. A pryč se chystají i divocí koně.

Vláda posiluje moc policie, Pardubice jen řekly lidem: Buďte zodpovědní

8.April » Seznam Zprávy
Kvůli řadě výjimek jsou vládní nařízení takřka nevymahatelná, posteskli si pardubičtí strážníci. Strávili jsme s nimi chvíli v terénu, abychom se podívali, jak to vypadá ve městě, kde strážníci svěřili odpovědnost do rukou lidí.

Češka ve Francii: Když se policii zdá, že jste dlouho venku, zaplatíte 135 eur

7.April » Seznam Zprávy
Propustky na hodinu, jen 50 lidí v supermarketu a policie v soukromých obytných zónách, ale i důvěryhodní a motivující politici. Tak popisuje Češka život ve francouzské karanténě.

Kraje mají zajistit karanténu pro násilníky a bezdomovce. Kdo to ale zaplatí?

7.April » Seznam Zprávy
Vláda nařídila krajům zajistit karanténu pro lidi vykázané z domova nebo bezdomovce, u kterých by se projevila nákaza covid-19. Noclehárny regiony sice zajistily, nikdo jim ale neřekl, kdo bude péči financovat.

Některá střediska v Krkonoších uzavřela parkoviště

4.April » Seznam Zprávy
Zakázat turistům jarní Krkonoše, anebo je pustit do hor i v časech koronaviru a nouzového stavu? Představitele středisek v nejvyšších českých horách tato otázka rozděluje.

Domácí potřeby většinou zůstaly zavřené. Nesehnaly „povinný“ sortiment

2.April » Seznam Zprávy
Vláda od čtvrtka povolila znovuotevření prodejen s domácími potřebami. Otevřely však málokteré. Především těm menším se nepodařilo sehnat ochranné pomůcky, které jsou pro znovuotevření povinné.
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Michaela Rambousková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Rambousková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes