15
new stories - click to show

Michaela Rambousková

Related to

„Jen vy jste proti.“ Na Fialu apelují kvůli manželství pro všechny i umělci

21.September » Seznam Zprávy
Ředitel Divadla Ungelt Milan Hein, který se otevřeně hlásí k homosexuální orientaci a v minulosti už uzavřel registrované partnerství se svým životním partnerem, se obrací na premiéra Petra Fialu kvůli manželství pro všechny.

Vydavatelské asociace vystoupily proti velké mediální novele

20.September » Seznam Zprávy
Zástupci tuzemských vydavatelů požadují odbornou diskuzi ohledně financování veřejnoprávních médií. Kritizují, že růst televizních a rozhlasových poplatků nebyl s mediálním sektorem projednaný.

„Hra na solidaritu v politickém divadle.“ Trhliny v alianci Kyjeva a Varšavy

20.September » Seznam Zprávy
Andrzej Duda a Volodymyr Zelenskyj dlouho vystupovali jako velcí přátelé. Neshody ohledně vývozu ukrajinského obilí ale ukážou, nakolik pevný tento vztah skutečně je.

Stanjura před třetím čtením úsporného balíčku: Nějaké změny ještě můžou přijít

20.September » Seznam Zprávy
Vládní konsolidační balíček prošel před závěrečným třetím čtením rozpočtovým výborem. Ministr financí po jednání novinářům naznačil, co připravují pro třetí čtení a zda by mohlo dojít ještě k drobným změnám v balíčku.

„Zamítli jste nám všechny návrhy.“ Opozice si stěžuje na úsporný balíček

20.September » Seznam Zprávy
Poslanci se na rozpočtovém výboru připravili na poslední střet k vládnímu úspornému balíčku. Opozice si stěžuje zejména na to, že jim vládní poslanci smetli ze stolu všechny pozměňovací návrhy.

STAN dal Pirátům košem, s Blažkem jim nepomůže. Opozice se jim vysmála

19.September » Seznam Zprávy
Piráti vyzvali partnerské hnutí STAN, aby se vyjádřilo k výsledkům jejich hlasování o odvolání ministra spravedlnosti. Starostové jim vzkázali, že odpovědnost je na premiérovi. Ten nyní čeká na schůzku s pirátským předsedou.

Konec předjíždění kamionů. Zákaz přibude na více než 30 úsecích

19.September » Seznam Zprávy
Stát se rozhodl řešit letitý nešvar na českých dálnicích, který zažil snad každý řidič. Na desítkách úseků dálnic chce zakázat předjíždění kamionů.

„Příliš krásná“ pirátka: Sexistické urážky odrazují ženy od vstupu do politiky

18.September » Seznam Zprávy
Narážkám na svůj vzhled čelí pirátská politička z Karviné Zuzana Klusová už od svého vstupu do politiky. Tvrdí, že se naučila jejich autory s humorem „stírat“. Komentáře ke své kandidatuře do eurovoleb ale rodině raději nečte.

Glosa: Cesta žen do politiky nevede přes sex, ale přes sexismus

18.September » Seznam Zprávy
Jako žena v politice zkrátka nemůžete vyhrát. S kvótami špatně, bez nich taky. Mladá nebo starší, hezká nebo průměrná – všechno blbě.

Za lékaře se postavily i odbory. Zpochybňují dobrovolnost přesčasů

14.September » Seznam Zprávy
Odboráři sepsali výzvu vládě, aby zastavila rozpad systému zdravotnictví. V pondělí chtějí ministrovi zdravotnictví oznámit, jaké další kroky chystají kvůli přesčasům. Hodlají apelovat i na Evropskou komisi.

Fotky: Měsíc plaval k soše Svobody. Nešlo mu o rekord, ale informace

14.September » Seznam Zprávy
Britský vytrvalostní plavec Lewis Pugh uplaval 507 kilometrů řekou Hudson. Svým výkonem usiloval o zvýšení povědomí lidí o tom, jak zásadní jsou pro Zemi zdravé řeky: „Jsou tepnami naší planety.“

Tato informační stránka o Michaela Rambousková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Rambousková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes