15
new stories - click to show

Michaela Rambousková

Related to

Kandidát na ministra má covid. Lidovci Zemanovi nabízejí videokonferenci

Covid znovu komplikuje cestu k jmenování nové vlády. Do izolace míří kandidát na ministra zemědělství, který měl dnes absolvovat audienci u prezidenta. Zemanova kancelář nyní musí najít náhradní řešení.

Američané chystají bojkot olympiády v Pekingu. O tenis ale Číňané nepřijdou

6.December » Seznam Zprávy
Mezinárodní tenisová federace (ITF) nezruší plánované turnaje v Číně, jako to udělala ženská WTA. Trest ale zemi zřejmě čeká z jiné strany, podle zdrojů CNN chystá diplomatický bojkot olympiády americký prezident Biden.

Obrazem: Takhle se podávají monoklonální látky proti covidu

6.December » Seznam Zprávy
Monoklonální protilátky znamenají pro řadu rizikových pacientů s covidem naději, že u nich nemoc nezesílí do těžkého průběhu s možnými fatálními následky. Léčivo podávají i zdravotníci ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze.

Tajný výcvik v lese. Tady se povstalci připravují na boj s barmskou armádou

6.December » Seznam Zprávy
Stovky demonstrantů se z barmských měst vydaly do oblastí ovládaných povstalci, aby zde absolvovaly vojenský výcvik. Připravují se na střet s barmskou armádou, která 1. února svrhla demokraticky zvolenou vládu a ujala se moci.

Banky varují před dalšími útoky na důvěřivce. V hlavní roli je kryptoměna

6.December » Seznam Zprávy
Podvodníci dokázali novým trikem z důvěřivých Čechů v předvánočním stresu vylákat už miliony korun. Po telefonu je „varují“ před ohrožením jejich peněz a pak jim radí, co dělat. Hotovost pak ale skončí u těchto podvodných rádců.

Vznik nové německé vlády odsouhlasil i třetí člen. Zelení jsou pro

6.December » Seznam Zprávy
Souhlas členů strany Zelených byl poslední překážkou pro vytvoření nové trojkoaliční německé vlády. Další dvě strany, liberální svobodní demokraté a sociální demokraté koaliční smlouvu schválili už dříve.

Jako na začátku. Na výletní plavbě se rozšířil covid

6.December » Seznam Zprávy
Po zájezdu výletní lodi hlásí zdravotnické úřady 17 případů nákazy covidem-19. Prokázala se i přítomnost omikronu. Na palubě cestovaly přes tři tisíce pasažérů.

Češka zadržená v Pákistánu se domů nedostane, nejspíš ji čeká další soud

6.December » Seznam Zprávy
Češku Terezu Hlůškovou zadrželi v pákistánském Láhauru téměř před čtyřmi lety s devíti kilogramy heroinu. Odvolací soud ji nedávno osvobodil, přesto se pořád nemůže vrátit do Česka.

Fotky po výbuchu sopky v Indonésii: Vesnice zahalila temnota

6.December » Seznam Zprávy
Po výbuchu sopky Semeru na indonéském ostrově Jáva zahynulo nejméně 14 lidí a 98 jich utrpělo zranění. Záchranné práce znesnadňuje zničená dopravní infrastruktura, vysoká vrstva popela i nezkušení dobrovolníci.

Z Dánska a Británie se stala evropská ohniska omikronu. Ale jen zdánlivě

6.December » Seznam Zprávy
Dánsko a Velká Británie v neděli oznámily prudký nárůst počtu potvrzených případů varianty koronaviru omikron. Počty tam dosahují násobků čísel z předešlých dní, něco podobného se zřejmě děje i ve zbytku Evropy, jen to není vidět.

Fiala se musí stát tváří. Nesmí nechávat rozhodnutí na ministra, radí expert

6.December » Seznam Zprávy
Zhruba pětina Čechů odmítá očkování proti covidu a to přes to, že vláda už skoro rok vysvětluje, že očkování je nejspolehlivější cestou z pandemie. Lze to ještě změnit?

Tato informační stránka o Michaela Rambousková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Rambousková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes