Miroslav Franc

Vztahuje se k

Vedení města brojí proti Hradečáku

11.ledna » Hradecký deník
Hradec Králové - Nová koalice na hradeckém magistrátu si chce posvítit na týdeník Hradečák. Nelíbí se jim inzerce městských firem v týdeníku ani jeho spolupráce s městskými infocentry.

ANO už nebude obtěžovat lidi na městských akcích. Radnice v Hradci Králové to zakázala

19.září » Seznam Zprávy
Majetkový odbor radnice v Hradci Králové v minulém týdnu zrušil všechny zábory veřejného prostranství na městských akcích, o které si zažádalo hnutí ANO. Učinil tak proto, že ve městě doposud platil nepsaný zákaz agitace na městských akcích a jeji...

Babišovi politici už na městských festivalech agitovat nebudou

10.září » Hradecký deník
Hradec Králové - Vlnu rozhořčení vzedmuli v Hradci kandidáti hnutí ANO politickou agitací v sousedství Nábřeží paromilů či Eliščiných slavností.

Hradecké letní kino zahájí sezonu snímkem Solo: Star Wars Story

23.května » Týden.cz
Královéhradecké letní kino Širák u řeky Orlice zahájí pravidelné promítání ve středu 6. června ve 21.30. Prvním snímkem bude Solo: Star Wars Story.

Holubi trápí střed Hradce. Odchyt stojí statisíce, ale pták je chytrý

12.května » PeopleTogether
Velký problém s holuby řeší Hradec Králové a speciálně centrum města. Pokálené jsou fasády, chodníky i auta. Město platí ročně statisíce korun za odchyt holubů i za opatření proti nim. Za posledních 12 let specialisté odchytili již na 25 tisíc těc...

Očekávaná rekonstrukce se odkládá, krytý bazén v Trutnově letos neopraví

11.května » Krkonošský deník
Trutnov - Městský úřad v Trutnově se stále nedočkal finální podoby projektové dokumentace rekonstrukce krytého bazénu. Kvůli tomu vzdal možnost, že by rozsáhlý investiční projekt s odhadovanou cenou 130 milionů korun, na který si vzal úvěr, začal ...

Objeví se na ochozu Bílé věže v Hradci Králové bezpečnostní sítě?

Na Bílé věži v Hradci Králové by se mohly podobně jako na dalších památkách v Česku objevit bezpečnostní sítě. Důvodem je už několikátý případ, kdy se někdo rozhodl ukončit svůj život skokem z ochozu památky.

Trutnov uděluje mastnou pokutu projektantům kvůli rekonstrukci bazénu

30.ledna » Hradecký deník
Trutnov - Takřka milionovou pokutu bude uplatňovat Městský úřad v Trutnově na projekční a architektonické kanceláři Atelier 11 Hradec Králové za nesplnění termínů při zhotovení projektové dokumentace rekonstrukce krytého bazénu v Trutnově.

Adalbertinum otevře stylový lokál, oprava budovy však nabírá zpoždění

22.ledna » iRegiony Impuls
Po více než roce se v přízemí Adalbertina v Hradci Králové otevře restaurace v prvorepublikovém rázu. Historická památka v centru však chátrá, její celkovou opravu oddaluje nepovedený tendr na její projekt.

Adalbertinum otevře stylový lokál, oprava budovy však nabírá zpoždění

22.ledna » iDNES.cz
Po více než roce se v přízemí Adalbertina v Hradci Králové otevře restaurace v prvorepublikovém rázu. Historická památka v centru však chátrá, její celkovou opravu oddaluje nepovedený tendr na její projekt. Další články k tématu: VIDEO: Kočky jsou...
Hana Klečalová - Tisková mluvčí jičínské policie
TOP 09 - Pravicová politická strana
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o Miroslav Franc zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Franc" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes