15
new stories - click to show

Věra Pourová

Related to

Sdílené koloběžky míří do Hradce, město promarnilo šanci je regulovat

6.July » iRegiony Impuls
Dvě společnosti provozující sdílené elektrokoloběžky mají zájem o Hradec Králové. Memorandum, které nastavuje pravidla, však hradečtí zastupitelé neschválili.

Vláda Hradce se rok zmítá v krizi, zřejmě to tak vydrží do řádných voleb

15.June » iRegiony Impuls
Už celý rok trvá krize vlády Hradce Králové. Vypadá to, že neskončí dříve než s dalšími komunálními volbami v říjnu 2022. Menšinová koalice nemá vizi a mimořádné volby jsou utopií.

ODS v Hradci navrhuje za náměstka Soukupa, ale oslovila i opozici

31.May » iRegiony Impuls
Odpolední jednání zastupitelů Hradce Králové budou nejspíš provázet vzrušené diskuse. ODS totiž předloží návrh na otevřenou volbu náměstka primátora pro oblast sociálních věcí, školství a životního prostředí.

Obyvatelé Roudničky neuspěli, dům pro hendikepované kraj postaví

18.May » iRegiony Impuls
Obyvatelé Roudničky na okraji Hradce Králové neuspěli s odporem proti stavbě domu pro hendikepované. Královéhradecký kraj ji chce spustit ještě letos na podzim.

Nová koalice v Hradci Králové je bez šance, zastupitelé hromadně odešli

30.April » iDNES.cz
Hradecká opozice po rozkolu ve vedení města definitivně vzdala snahu o vytvoření nové koalice. Mezi ní a ODS zeje hluboký příkop nepochopení a vzájemných obvinění. Převažují osobní animozity, neschopnost ústupků a výsměch z obou stran barikády.

Menšinová vláda ODS a ANO v Hradci skončila, nová koalice se nerýsuje

29.March » iRegiony Impuls
Koalice ve vedení Hradce Králové se po dvou a půl letech definitivně rozpadla. Už v listopadu z ní odešla Změna a Zelení, nyní se na ukončení spolupráce dohodla ODS a ANO.

Menšinová koalice je zatím pro město nejlepší variantou, říká Pavel Marek

19.March » Hradecký deník
/ROZHOVOR/ Po šesti letech v zastupitelstvu a dvou v radě města se stal koncem února Pavel Marek novým náměstkem primátora pro správu majetku a městských organizací. Ve funkci nahradil svou stranickou kolegyni Věru Pourovou, kterou zastupitelé odv...

Zpoplatněné parkování v celém Hradci? Město už pracuje na pilotním projektu

18.March » Hradecký deník
Ani po výměně na postu náměstka pro správu majetku města neusnul projekt na zavedení rezidenčního parkování v Hradci Králové. Městský parkovací systém by mohl v budoucnu provozovat dopravní podnik.

Naděje na koalici v Hradci hasne, menšinová vláda s komunisty asi potrvá

16.March » iRegiony Impuls
Je čím dál pravděpodobnější, že Hradci Králové bude vládnout menšinová koalice ANO a ODS s podporou komunistů. Jednání o nové koalici totiž zamrzla.

Primátor HK: V krizi není město, ale nanejvýš (část) opozice

5.March » blog.idnes.cz
Hradecká opozice je zjevně nervózní z nečekaných investičních úspěchů i bezproblémového fungování města navzdory epidemii. Ukazují to i novinové články vypouštěné v posledních dnech.

Přepřahat teď je riziko, říká ke krizi v Hradci exprimátor Vlasák

4.March » iRegiony Impuls
Občanští demokraté chtějí podle člena vyjednávacího týmu, někdejšího hradeckého primátora a také exmístopředsedy Evropského parlamentu Oldřicha Vlasáka pouhou čtyřkoalici ve vedení Hradce Králové. Z kola ven podle něj musí uskupení Změna a Zelení,...

Vedení Hradce je v rozkladu, krize zasahuje úřad i rozjeté projekty

3.March » iDNES.cz
Na magistrátu Hradce Králové vládne personální krize a mizerná atmosféra, některé projekty se ocitly v ohrožení. Způsobují to koaliční hádky, které rozložily vedení města.

Tato informační stránka o Věra Pourová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Věra Pourová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes