Zdeněk Abraham

Vztahuje se k

Nové linky hradecké MHD vyjedou od února

20.ledna » Hradecký deník
Hradec Králové - Dvě zbrusu nové linky naleznete v jízdním řádu městské hromadné dopravy v Hradci Králové už od soboty 2. února. Cestující budou moci využít nově zřízené linky číslo 4 a 21, velké změny čekají i linku číslo 19.

Hradeckou MHD čeká revoluce

29.listopadu » Hradecký deník
Hradec Králové - Lidé cestující hradeckou hromadnou dopravou si v příštích měsících budou muset zvyknout nejenom na nové linky, ale také na novinky v cestování. Hradecký Dopravní podnik chystá návrat některých „čísel“, ale také zcela nové trasy. N...

Hradecké elektrobusy lákají nové řidiče

22.listopadu » Hradecký deník
Hradec Králové - Dvacet nových elektrobusů letos zařadil hradecký dopravní podnik do vozového parku. Někteří řidiči to však nepřijali s velkým nadšením.

Hradeckým busem do hájemství rivala

15.listopadu » Hradecký deník
Hradec Králové - Hradecký dopravní podnik má v šuplíku projekt „Hradubice“. Se svými autobusy by mohl zajíždět i do pardubického regionu.

Brněnská odsunula plán „čisté“ dopravy

25.září » Hradecký deník
Hradec Králové - Snahu hradeckého dopravního podniku zavést v části města „čistší“ dopravu zatím zhatila rekonstrukce okružní křižovatky Brněnská.

Vozový park hradecké MHD se rozšíří devět nových trolejbusů

14.září » Moderní obec
Vozový park hradecké městské hromadné dopravy se letos rozšířil o dvacet elektrobusů, devět parciálních trolejbusů (s pomocným bateriovým pohonem) a tři dieselové autobusy. Nákupem nových elektrobusů a trolejbusů hradecký dopravní podnik dosáhne s...

Nové trolejbusy, elektrobusy, a autobusy pro hradeckou MHD

14.září » BUSportál
V pátek 14. září předala Škoda Electric hradeckému dopravnímu podniku devět nových parciálních trolejbusů Škoda 30 Tr-SOR TNB 12.

VIDEO: Nové trolejbusy, elektrobusy a autobusy pro hradeckou MHD

14.září » Hradec Králové
Vozový park hradecké městské hromadné dopravy se letos rozšířil o dvacet elektrobusů, devět parciálních trolejbusů (s pomocným bateriovým pohonem) a tři dieselové autobusy.

Hradcem sviští nové elektrobusy i Urbanwaye

26.července » Vlčoun.cz
HRADEC KRÁLOVÉ - Letos se vozový park hradecké MHD rozšíří o dvacet nových elektrobusů, devět trolejbusů s pomocným bateriovým pohonem a tři dieselové autobusy. Část nových vozů již byla dodána. První cestující se novými vozy, za které hradecký do...

Hradec Králové patří v e-mobilitě ke špičce

25.června » BUSportál
Vozový park hradecké městské dopravy se rozroste o dvacet nových elektrobusů, devět trolejbusů s pomocným bateriovým pohonem a tři dieselové autobusy.

Novými vozy se cestující hradecké MHD svezou již o prázdninách

22.června » Hradec Králové
Letos se vozový park hradecké městské hromadné dopravy rozšíří o dvacet nových elektrobusů, devět trolejbusů s pomocným bateriovým pohonem a tři dieselové autobusy. Část z těchto moderních vozů je již v garážích dopravního podniku a připravuje se ...

Tato informační stránka o Zdeněk Abraham zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Abraham" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes