15
new stories - click to show

Petr Záleský

Related to

Na plánované sjezdovce v Hradci našli ochránci sto let nezvěstného motýla

9:40 » iDNES.cz
V Hradci Králové se znovu rozhořel boj o svah Rozárka. Ochránci by území chtěli nechat přírodě, protože v lokalitě našli velké množství chráněného hmyzu i obratlovců. Mimo jiné druh motýla, kterého nikdo neviděl sto let. Město ale podporuje obnove...

Hradec zpoplatnil parkovací místa pro koloběžky, ty ale z města zmizely

14.January » iDNES.cz
Od Nového roku měly firmy Bolt a Lime platit Hradci Králové za parkovací místa pro koloběžky. Namísto placení ale stroje z města zmizely. Nyní se čeká na průlomový verdikt ministerstva, který ovlivní i ostatní města napříč celou republikou.

Vyžilý podchod v centru Hradce Králové čekají desetimilionové opravy

13.January » iDNES.cz
Podchod u Centrálu, jeden ze symbolů Hradce Králové, se možná už letos dočká rekonstrukce za deset milionů korun. Schodišťové přístřešky jsou již opravené, nyní čekají na výměnu například výlohy tamních obchodů.

Kantoři v Hradci staví kandidátku. Vadí jim bezvládí a chtějí do voleb

16.December » iDNES.cz
Skupině pedagogů v Hradci Králové došla trpělivost a dávají dohromady nový politický subjekt, který by příští rok šel do komunálních voleb. Vadí jim, že již půl roku je gesce školství bez náměstka. Zbývá deset měsíců a je téměř jisté, že se politi...

Zastupitelé Hradce se kvůli rozsahu demolice bojí o dotaci pro stadion

14.December » iDNES.cz
Hradec Králové bourá bez demoličního výměru nástavbu tribuny na fotbalovém stadionu. Zastupitelé se obávají o dotaci z Národní sportovní agentury.

Zdražování MHD v Hradci se po kritice odkládá, radní to znovu proberou

13.December » iRegiony Impuls
Vedení Hradce Králové couvlo od plánovaného zvýšení cen jízdného v MHD. Radní jej schválili před týdnem, ale setkalo se to s takovým odporem, že vedení města svůj krok zrušilo. Zdražování ještě projedná se zastupitelskými kluby.

Z hradeckého klubu ANO odchází zastupitel Langer, vadí mu rozhazování peněz

2.December » iDNES.cz
Po dlouhých sporech se Jiří Langer rozhodl opustit zastupitelský klub ANO v Hradci Králové. Hradecký stavař je připraven rezignovat i na místo v radě města a protože jeho roztrpčení z politiky a politikaření v krajském městě je dlouhodobé, komunál...

Koželužnu v Hradci rozeberou, uschovají a znovu postaví. Komín zkrátí

15.November » iDNES.cz
Záchrana pozůstatků bývalé koželužny v Hradci Králové se podařila jen napůl. Tovární hala se rozebere a někdy znovu postaví, komín se musí zkrátit.

Kaštanka dál válčí s Hradcem kvůli dvoukolejce a doufá v záchranu aleje

12.November » iDNES.cz
Když se před pěti lety dal spolek Kaštanka dohromady, zakladatelé doufali, že společně s Hradcem Králové budou usilovat o záchranu aleje při stavbě železniční dvoukolejky do Opatovic. Stačilo pár let a ze spolupráce s městem je válka.

„Po kolech je hlad,“ říká Bárta. Se značkou Levit chce dobýt Evropu

8.November » iDNES.cz
Firma BP Lumen z podkrkonošské Úpice právě dnes rozjíždí výrobu kol a elektrokol, která mají ambici dobýt Evropu. Ponesou novou značku Levit. Šéf společnosti Lukáš Bárta vysvětluje, že mimo jiné chtějí zachytit trend, kdy lidé při dopravě po městě...

Exposlanci z Královéhradeckého kraje se vracejí do ordinací i na radnici

1.November » iDNES.cz
Šest exposlanců z Královéhradeckého kraje řeší, co budou dělat po odchodu ze Sněmovny. Někteří neskrývají znechucení z vysoké politiky, další mají ambice i touhu pracovat pro vládu nebo své město.

Střelák v Hradci neprodáme, tvrdí ČSSD navzdory existenčním potížím

22.October » iDNES.cz
Čtyři roky šetření čekají po volebním propadáku sociální demokracii. Spořit musí i v Královéhradeckém kraji. Otevřeny jsou personální otázky, přijde o svůj dům v Rychnově nad Kněžnou, naopak prodej Kulturního domu Střelnice v Hradci Králové údajně...

Tato informační stránka o Petr Záleský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Záleský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes