15
new stories - click to show

Petr Záleský

Related to

Posílám malovánku pod stromeček, psal svým malým synům Petr Záleský z vězení

26.December » Paměť národa
Vánoce roku 1958 trávil Petr Záleský ve vazbě Uherském Hradišti a v lednu ho soud poslal na dva a půl roku do vězení. Provinil se tím, že šířil protirežimní básničky a texty.

Problémové investice konečně ožívají. Hradec chce investovat 1,2 miliardy

25.December » iDNES.cz
Koronaviru navzdory se Hradec Králové chystá příští rok konečně rozjet dlouhé roky plánované investiční akce. Město chce investovat 1,2 miliardy do fotbalového stadionu, nové lávky přes Labe, křižovatky Mileta či do rekonstrukce školy Střezina.

ODS a ANO dohodly v Hradci menšinovou vládu, ještě jednají s opozicí

18.December » iDNES.cz
Menšinovou vládu ODS s hnutím ANO by měl mít do příštích komunálních voleb v roce 2022 Hradec Králové. Na další spolupráci se domluvili oba stávající partneři, které nedávno opustili koaliční spojenci ze Změny a Zelených.

Kraj chystá další proměny nemocnice v Náchodě, zmizí 80 let starý pavilon

17.December » iRegiony Impuls
Kolem půl miliardy korun by měla stát druhá etapa modernizace náchodské nemocnice, kterou připravuje Královéhradecký kraj. V plánu je nejen demolice a nová výstavba pavilonu E, ale i modernizace stávajícího pavilonu D.

ANO ztratilo v Hradci Králové dva posty, Změna uhájila náměstka

8.December » iDNES.cz
Hnutí ANO při pondělním jednání zastupitelů v Hradci Králové ztratilo post náměstkyně primátora Věry Pourové i zastupitele pro územní plán Jiřího Langera. Naopak návrh na odvolání opozičního náměstka Martina Hanouska (Změna a Zelení) neprošel.

Kritici v Hradci uspěli. Nákupní centrum Nová Zelená potřebuje posudek EIA

7.December » iRegiony Impuls
Stavba obřího obchodního centra Nová Zelená na předměstí Hradce Králové v Kuklenách bude potřebovat posudek vlivu na životní prostředí EIA. Požaduje ho krajský úřad. Záměry investora, jenž chtěl začít stavět už za dva roky, to pravděpodobně zdrží.

Kdo v Hradci povládne po odchodu Změny a Zelených, rozseknou zastupitelé

4.December » iRegiony Impuls
Hluboko do večera se nejspíš v pondělí protáhne jednání zastupitelstva v Hradci Králové. Kromě standardních bodů se tu bude řešit osud koalice, z níž odchází nejmenší klub - tříčlenná parta Změny a Zelených.

S torzem koželužny si Hradec neví rady, komín i hala dál chátrají

23.November » iDNES.cz
Zachrání Hradec Králové torzo historické koželužny v Kuklenách? Ani rok od příznivého statického posudku nepadlo rozhodnutí, jak město naloží s komínem či s malou halou. Zbytky areálu této industriální památky dál chátrají.

Hradecká koalice chce dlouhodobou krizi vyřešit do konce měsíce

19.November » iDNES.cz
Možná až do konce listopadu se povleče krize hradecké koalice. Koaliční partneři odmítli návrh sdružení Změna a Zelení na rezignace náměstkyně Věry Pourové (ANO) a náměstka Jiřího Bláhy (ODS). Vyjednávání budou pokračovat.

Hradec nechce čekat léta na severní tangentu, řeší komplikaci s letištěm

18.November » iDNES.cz
Už podruhé za posledních pět let musí projekt hradecké severní tangenty absolvovat proces posouzení vlivu na okolí EIA. Sice se nic nemění na termínech, kdy by se pomyslný třetí okruh měl otevírat, ale město se s čekáním dlouhým 11 let nechce smířit.

Otužování v Otavě přispívá k dobré imunitě i veselé náladě

11.November » Jihočeské týdeníky
STRAKONICE – Tři ochotníci a jeden kamarád. To je sestava, kterou mohou lidé vidět pravidelně na strakonickém molu u řeky Otavy. Co tam dělají? Svléknou se do plavek, posilují imunitu a dobrou náladu. Deprese jim nehrozí. Ochotníci z Divadelního s...

Královéhradecká koalice si píše dopisy, krizi neumí vyřešit z očí do očí

6.November » iDNES.cz
Vážná krize trojkoalice na radnici v Hradci Králové trvá už pět měsíců a stále se prohlubuje. ANO nesouhlasí s návrhy uskupení Změna a Zelení, hrozí scénář vypovězení koaliční smlouvy.

Tato informační stránka o Petr Záleský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Záleský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes