15
new stories - click to show

Miroslav Gebas

Related to

Dům složený z geometrických kvádrů zaujme svou dynamičností i uspořádáním

24.September » Novinky.cz
Jednoduché geometrické prvky, minimalismus, účelnost a funkčnost. Tak si majitelé přáli, aby vypadal nový rodinný dům. A povedlo se. Stavba je navíc v krásné lokalitě, poblíž rozsáhlé obory a cyklostezky, které na kole pravidelně křižují.

Dům Pilot 1 naštval největší hradecké sídliště, projekt může padnout

29.July » iRegiony Impuls
Stovky obyvatel hradeckého Moravského Předměstí protestují proti výstavbě polyfunkčního domu Pilot 1. Lidé z největšího sídliště v kraji jsou obzvlášť citliví na poslední ostrůvky zeleně, respektive jejich zaplavování betonem. Město slíbilo jednat...

Útulný dům dýchá pohodou

21.October » Novinky.cz
Otevřený prostor bez stropu v hlavní místnosti, minimum dveří, dostatek denního světla a kontakt s venkovní zahradou. To jsou typické atributy pro moderní dům, který je nadčasový a velmi komfortní.

Úspornost všude, kam se podíváte: čistička, solární panely, bezúdržbová fasáda a minimalistický interiér

11.June » Living.cz
Tento minimalistický dům je vytvořen tak, aby byl funkční, logicky uspořádaný, úsporný a měl dostatek úložných prostorů. Mezi jeho hlavní přednosti však patří vlastní čistička vody, studna a solární panely.
Radovan Vítek - Český podnikatel
Martin Kuba - Ministr průmyslu a obchodu ČR
Golf - Hra, sport
TOP 09 - Pravicová politická strana

Tato informační stránka o Miroslav Gebas zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Gebas" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes