15
new stories - click to show

Martin Veselý

Related to

Zakašlat a vyplivnout. Ostravská nemocnice začne testovat covid i ze slin

22.January » iDNES.cz
Lidé, které pošlou lékaři v Ostravě na PCR test zjišťující přítomnost koronaviru v těle, si už brzy budou moci vybrat, zda chtějí na klasický, ne moc příjemný, výtěr z nosohltanu, nebo zda raději zdravotníkům odevzdají vzorek svých slin.

Adršpach spustí rezervace vstupenek na jaře, chystá kampaň i pro řidiče

11.January » iRegiony Impuls
Adršpašské a Teplické skály se chystají na první sezonu s rezervačním systémem vstupenek. Nebude to však od ledna, jak předpovídali v Adršpachu, ale až od dubna. Zimní návštěvu lze pořídit za vlídnou cenu i zdarma.

Michael Boroš vyhrál v Jabkenicích mistrovství České republiky v cyklokrosu, má už čtvrtý titul ve své kariéře

Kromě cyklokrossu a Čistého hattricku se zaměříme na výsledky jihočeských sportovních profesionálních kolektivů.

Příští týdny budou nejtěžší, tvrdí hejtman. Pacientů přibude až o polovinu

11.January » iRegiony Impuls
Nemocnice v Královéhradeckém kraji se připravují na nárůst počtu pacientů až o 50 procent. V rozhovoru pro MF DNES to říká hejtman Martin Červíček (ODS). Využití pracovních příkazů však neplánuje.

Covid oddálil zásah v Braunově Betlémě, očista začne až na jaře

7.January » iRegiony Impuls
Peníze na údržbu Braunova Betléma v Novém lese u Kuksu už mají památkáři vyčleněny. S čištěním barokních soch měli pardubičtí studenti restaurování začít na podzim, ale kvůli koronavirové pandemii se do toho pustí až letos na jaře.

Výplaty porostou, ale firmy v Královéhradeckém kraji jsou opatrné

5.January » iDNES.cz
Některé podniky v Královéhradeckém kraji letos zvýší mzdy svým zaměstnancům o tři až pět procent. Již do loňského roku vstupovaly s opatrností a po dvanácti rozkolísaných měsících stojí před dalším nejistým obdobím.

Z Česka chráníme svět, říká výrobce nanoroušek. Chrlí jich desítky milionů

31.December » iRegiony Impuls
Společnost Batist Medical z Červeného Kostelce loni nevyrobila jedinou ústenku. Letošek začala vývojem a výrobou vlastní nanoroušky, teď jich chrlí desítky milionů a expanduje do celého světa. Česká republika tak přestává být závislá na jejich dov...

Chuť perníku se nedá nahradit, tvrdí perníkářka Dana Holmanová

24.December » iRegiony Impuls
Dana Holmanová z Třebihoště v Podkrkonoší povýšila zdobení perníků na umění. Ročně jich udělá kolem 20 tisíc, spotřebuje čtvrt tuny mouky a půl metráku medu.

Sehnali jsme lidi, investovali miliony. A teď zavíráme, bědují skiareály

23.December » iDNES.cz
Vleky s lyžaři nejezdí ani týden a za pár dní se budou muset opět zastavit. Vláda totiž ve středu rozhodla o přechodu do pátého stupně protiepidemických opatření (PES) a to od neděle 27. prosince. Podle ředitele Asociace horských středisek Libora ...

Lázně Bělohrad chtějí zakázat vjezd kamionů, úřady a policie jsou proti

23.December » iRegiony Impuls
Po zavedení mýta na silnici z Hradce Králové do Liberce výrazně narostla intenzita nákladní dopravy v Lázních Bělohradě. Město chce omezit vjezd vozidel nad 12 tun, úředníci a policie mají jiný názor.

Pec pod Sněžkou nechce auta v centru, zdvojnásobila ceny za parkování

21.December » iDNES.cz
Parkovné v centru krkonošské Pece pod Sněžkou je dvakrát dražší než doposud. Kdo nejede lyžovat nebo není ve středisku ubytovaný, za jeden den zaplatí 240 korun. Cílem je motivovat řidiče, aby vozy nechávali v dopravním terminálu na příjezdu do st...

Skiareály v Krkonoších rozjedou vleky. Jsme na jedné lodi, vzkazují

18.December » iDNES.cz
Většina zimních areálů v Krkonoších zahajuje lyžařskou sezonu. Vleky spustí v pátek a sobotu. Lyžovat se bude i v největších střediscích Orlických hor. Podmínky pro lyžování nejsou ideální, platí také některá omezení pro návštěvníky vzhledem ke ko...

Tato informační stránka o Martin Veselý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Veselý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes