Juraj Augustín

Vztahuje se k

Svět je báječné místo. Opravdu?

22.října » Divá báze
Další z podzimních inscenací hostujících v Divadle hudby nesla název Svět je báječné místo. Divadlo BURANTEATR ji v Olomouci odehrálo 27. září 2018, a po představení Létající dítě uvedeném v únoru 2017 se tak jedná již o druhý titul souboru, který...

Svět je báječné místo. BuranTeatr uvede báseň podle Ferlinghettiho

13.února » Týden.cz
Jako svou 50. premiéru uvede brněnské divadlo BuranTeatr 18. února pohybovou inscenaci Svět je báječné místo.

Svět je báječné místo. Buranteatr uvede pohybovou báseň

6.února » EuroZprávy.cz
Brno - "Svět je báječné místo k narození, kde se dá dělat spousta věcí.." napsal americký básník Lawrence Ferlinghetti ve své snad nejznámější básni z roku 1955. Titul ležel v hlavě dvojice inscenátorů brněnského Buranteatru několik let. Nyní se r...

Brněnské divadlo Buranteatr dokončuje úpravy foyer, uvede mimo jiné hru dle Ferlinghettiho

23.září » Kultura.iHNed.cz
Tuto sobotu začíná sezona brněnského Buranteatru. Výhledově chystá například inscenaci na motivy básně Lawrence Ferlinghettiho. Osmadevadesátiletý americký klasik svolil s využitím svého textu bez nároku na honorář.

Brněnské divadlo Buranteatr představuje dramaturgickou linii celoročních kurzů a workshopů

24.srpna » EuroZprávy.cz
Brno - S novou divadelní sezónou láká Buranteatr na jedinečné lektory improvizace a fyzického divadla, kteří zde během celého roku povedou kurzy a workshopy. Největšími lákadly mezi lektory bude jistě kanadský herec a improvizátor Lee White, slove...

Šlabikář

5.dubna » Informuji.cz
Autorská pohybová koláž vzpomínek a snů, stereotypů a ideálů generace,... | Brno - (2017-04-30 19:30:00 - 2017-04-30 00:00:00)

Něžná / pohybové sólo pro dva

5.dubna » Informuji.cz
Muž a žena. Dvě těla. V pohybu. V souladu i kontrastu. Splývající i... | Brno - (2017-04-13 19:30:00 - 2017-04-13 00:00:00)

Hodnocení uživatelů: Něžná: pohybové sólo pro dva (BuranTeatr) - 80 % [Tereza Nováčková]

25.března » i-divadlo.cz
Perfektní pohybová inscenace pro dva herce se super účelnou variabilní scénou, animacemi na pozadí a poutajícím příběhem, který se však možná na vlas skrze ostatní složky občas ztrácel. Výborné výkony.

Premiéra intelektuální, rozhlasácká i pohybová: Buňka číslo; Ticho, nahrává se! a Něžná v Brně

13.ledna » ČRo
V pražském Studiu Hrdinů má 13. ledna premiéru inscenace Buňka číslo podle textu Petry Hůlové. Ta byla oslovena velvyslanectvím Lucemburského velkovévodství, aby napsala hru, která reaguje na povídku lucemburského spisovatele Rogera Manderscheida ...

Z tiskových zpráv: Sezona 2016/17 v BuranTeatru

30.října » i-divadlo.cz
Co přináší druhá sezona divadla BuranTeatr pod vedením nového uměleckého šéfa Juraje Augustína? Divadlo BuranTeatr se se svými aktivitami posouvá čím dál blíže ke konceptu kulturního centra či otevřeného kreativního prostoru.

Milionové opravy brněnských divadel: Buranteatr shání peníze na bar i mezi lidmi

7.června » Moderní Brno
Brněnská divadla čekají opravy. Lidem plánují zpříjemnit pobyt v hledišti i ve foyer a hercům na jevištích. Programy divadel plánované opravy omezit nemají.

Milionové opravy brněnských divadel: Buranteatr shání peníze na bar i mezi lidmi

6.června » Brněnský deník
Brno - Brněnská divadla čekají opravy. Lidem plánují zpříjemnit pobyt v hledišti i ve foyer a hercům na jevištích. Programy divadel plánované opravy omezit nemají.

Tato informační stránka o Juraj Augustín zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Juraj Augustín" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes