15
new stories - click to show

David Tchelidze

Related to

Když se zpovídá komunistický bachař. Brněnské divadlo Líšeň v inscenaci využívá i dobových nahrávek

5.July » Lidovky.cz
Namnoze stále nepotrestané či nedořešené zločiny komunismu padesátých let tematizuje nová inscenace Zpověď bachaře brněnského nezávislého Divadla Líšeň. I přes jistou roztřepenost finálního tvaru ukazuje nový titul scény, která soustavně zpracovává …

Jarní magazín Barvínku

5.April » Rádio Proglas
Jaro je tady! V dubnovém magazínu Barvínku ho společně pořádně oslavíme. Uslyšíte, jak se má Barbora. Dozvíte se, na co příroda potřebuje hmyz. A popovídáme si samozřejmě taky o nadcházejících Velikonocích.

Na návštěvě u hradní paní

23.March » Rádio Proglas
Letos si připomínáme 800 let od narození jedné hradní paní, která pomáhala chudým a nemocným. Je to svatá Zdislava, a v Barvínku ji představíme společně se sestřičkou Guzmanou Valentovou, která je pokračovatelkou v díle této světice.

Zdravotní klaun pan doktor Miloň Milý v Barvínku

12.February » Rádio Proglas
Barvínek navštívil doktor Miloň Milý, tedy David Tchelidze, který nám představil povolání zdravotního klauna. "Je to nejlepší práce na světě," říká mladý herec, který chodí do nemocnic navštěvovat nemocné děti.

Mudrování (nejen) nad divadlem (No. 441)

Od čtenáře -- Už je jaro, taje sníh, zpíváme si ve větvích aneb Mudrování nad inscenací pro batolata Co šeptají stromy?

Tato informační stránka o David Tchelidze zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Tchelidze" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes