15
new stories - click to show

Marie Mrázková

Related to

Chaty známých architektů. Vernakulární moderna jako nezmapovaný fenoménem české architektury 30. a 40. let

18.May » Earch.cz
V díle renomovaných architektů meziválečné moderny najdeme zajímavé realizace chat, letních sídel a menších domů, které v sobě mísí moderní prvky společně s prv...

Hodnocení redakce: Putování dobrého Hanse Böhma Evropou (Divadlo Alfa) - 80 % [Kateřina Jírová]

9.June » i-divadlo.cz
Velmi působivé ztvárnění jednoho osudu. Za pomoci jednoduchých totemových loutek a několika kufrů nám tvůrčí tým předloží inscenaci plnou emocí a neokázalého hrdinství nejen titulní postavy, ale i vedlejších účastníků jeho životního příběhu.

Mávnutí a vzdušný polibek: Vdova se v kruhu rodinném naposledy rozloučila s Ladislavem Potměšilem

21.July » Expres.cz
Poslední rozloučení s hercem Ladislavem Potměšilem (†75) se neslo v kruhu rodinném, přesně, jak si známý komik a představitel majora Majsnera přál. Nechtěl žádné velké okázalosti, ani veřejný pohřeb pro fanoušky, chtěl, aby mu dali sbohem jen ti nej…

Hodnocení uživatelů: Tajemný hrad v Karpatech (Divadlo Alfa) - 70 % [Studený Čumáček]

6.February » i-divadlo.cz
77% záznam Tolik, tolik lásky. Dokonce i Rocco nalezne svou Boženu, Rupertova Miriota zas mluví a starosta už nemá tři nohy. Jen Stilla smrdí, neboť je z ní mumie a má trochu pokažený zpívací strojek, jak dojemné.

Před sto lety se narodila Marie Mrázková

Když se před pár lety zrodila myšlenka Divoké karty TA, nepodařilo se ji uvést v život hned napoprvé. Nechtěli jsme se ale vzdát, protože jsme vnímali palčivou potřebu mediální existence pomíjivého tanečního umění.

Divadelní glosy (nejen) z Plzně (No. 33)

Od čtenáře -- Divadlo Alfa premiérou Cirkus zlodějů vsadilo na detektivku, cirkusové prostředí a několik typů loutek. Inscenace pro celou rodinu vznikla adaptací předlohy současného britského autora Williama Sutcliffa Cirkus zlodějů a tombola zkázy.

Tato informační stránka o Marie Mrázková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marie Mrázková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes