15
new stories - click to show

Robert Kroupar

Related to

DIOD nabídne divadelní zpracování Erbenovy Kytice

Hororové balady na motivy sbírky Kytice Karla Jaromíra Erbena tvoří představení Kytice vol. 2, které se odehraje 15. března (19.30) v jihlavském divadle DIOD. Klasiku v novém hávu a ve zkratkovité hravé formě produkují Moving Station a Johan. V kole…

Kim Jongha: Co se stalo s člověkem uvízlým ve výtahu?

30.September » ČRo 3 Vltava
Čong spěchá do práce, kde má mít důležitou prezentaci. Z korejštiny přeložila Miriam Löwensteinová. Připravila Ivana Myšková. Účinkuje Robert Kroupar. Režie Jakub Doubrava.

Divadlo živě potřetí: Těšte se na pohádky v podání herců divadla Alfa

2.December » ČRo
Projekt Divadlo živě pokračuje. I tuto neděli umožní Český rozhlas Plzeň svým posluchačům nasát divadelní atmosféru v době, kdy jsou divadla zavřená.

Divadelní glosy (nejen) z Plzně (No. 33)

Od čtenáře -- Divadlo Alfa premiérou Cirkus zlodějů vsadilo na detektivku, cirkusové prostředí a několik typů loutek. Inscenace pro celou rodinu vznikla adaptací předlohy současného britského autora Williama Sutcliffa Cirkus zlodějů a tombola zkázy.

Divadelní glosy (nejen) z Plzně (No. 26)

20.March » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Bojíte se rádi? A vaše děti? A zlobí vás někdy? Právě pro vás a pro ně je tu nová inscenace plzeňského Divadla Alfa: dětský horor podle slavného románu Koralína Neila Gaimana, který pod názvem Jako knoflík v hlavě baví, děsí i inspiruj…

Tato informační stránka o Robert Kroupar zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Robert Kroupar" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes