15
new stories - click to show

Lucie Andělová

Related to

Hodnocení uživatelů: Jenom matky vědí, o čem ten život je (A studio Rubín) - 80 % [Koeman2]

18.October » i-divadlo.cz
Genderově feministická hra koncipovaná jako časosběrný dokument 7 žen. 7 výpovědí, 7 postojů k mateřství. Neotřelé, originální, zábavné, ale nesmírně aktuální. (Ne)jenom matky vědí, o čem ten život je.

Redakční blog: Tíživý osud Hany

28.September » i-divadlo.cz
Román Aleny Mornštajnové Hana jsem dosud nečetl, takže nedokážu posoudit, nakolik přesná je divadelní adaptace Diany Šoltýsové. Každopádně je zřejmé, že se režisérka Šoltýsová rozhodla pro výraznou jevištní zkratku, pochopitelnost tím ovšem příběh...

Hodnocení redakce: Hana (Klicperovo divadlo Hradec Králové) - 70 % [Lukáš Dubský]

28.September » i-divadlo.cz
Temná inscenace sází na bezvýchodnou atmosféru, kterou jen občas prozáří záblesk naděje. Hlavním trumfem je přesvědčivá L.Andělová v titulní roli, jejíž proměna z bezstarostné dívky v tělo bez duše je téměř fyzického rázu. Nejsem si úplně jistý fu...

Hodnocení redakce: Jenom matky vědí, o čem ten život je (A studio Rubín) - 90 % [Jiří Koula]

12.September » i-divadlo.cz
Inscenace, jež mi otevřela prostor příliš osobní na to, abych cokoliv dodával... Snad jen, že ji doporučuji prakticky komukoliv, možná z různých důvodů, ale prostě jo.

Hodnocení uživatelů: Hana (Klicperovo divadlo Hradec Králové) - 100 % [Koeman2]

12.September » i-divadlo.cz
Hluboký ponor do duše životem zkoušené Hany a její neteře Miry. Silný zážitek podtržený skvělými hereckými výkony Lucie Andělové, Anny Kratochvílové a ostatních hereček Klicperova divadla. Opravdu vydařené zpracování románu Aleny Mornštajnové.

Rubín Letí na Venuši - Jenom matky vědí, o čem ten život je

16.July » Informuji.cz
Série divadelních představení tří divadelních spolků (Depresivní děti... | Praha 8 - (2021-08-15 20:00:00 - 2021-08-15 00:00:00)

RECENZE: U Klicperů oživili Hanu podle Mornštajnové temnou inscenací

11.July » iDNES.cz
Ač 136. sezona hradeckého Klicperova divadla v Hradci Králové mínila, covid-19 měnil, co se dalo. Mottem bylo „Hrdinové, nebo zbabělci“, kam zapadá i nová dramatizace bestselleru Aleny Mornštajnové Hana. Kompromis mezi uměleckým a obchodním.

Redakční blog: Kdybych mohla...

28.June » i-divadlo.cz
Toto je Koulův blogísek. Na začátek řeknu to jméno. A slušný též nebudu. Pokud Lucie Andělová za Hanu neposbírá všechny letošní herecké ceny, tak jděte do prdele. Omlouvám se, muselo to ven, teď už slušně, byť na jména ještě dojde.

Dobrý den, jedete na festival? (No. )

Chceš zase žít...! Programově jednoduchý slogan hymny pacientů detoxikační jednotky z hradecké inscenace Lidé, místa, věci by se dal vyhlásit heslem víkendu.

Klicperovo divadlo se vrací premiérou Hany podle románu Mornštajnové

2.June » iDNES.cz
Královéhradecké Klicperovo divadlo znovu začalo hrát, a hned premiérou z nejočekávanějších. Ve studiu Beseda uvedlo adaptaci románu Aleny Mornštajnové Hana. Protiepidemická opatření si žádají polovinu diváků, proto jsou premiéry dvě, druhá se usku...

Z tiskových zpráv: Klicperovo divadlo otevírá premiérou Hany

29.May » i-divadlo.cz
Klicperovo divadlo obnoví 1. 6. 2021 provoz pro diváky a k hraní pro veřejnost se vrátí hned premiérou. Ve Studiu Beseda se uskuteční premiéra adaptace románu Aleny Mornštajnové Hana v režii Diany Nečásek Šoltýsové. Divadlo samozřejmě dodrží všech...

Tato informační stránka o Lucie Andělová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Andělová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes