15
new stories - click to show

Štěpánka Prýmková

Related to

SETKÁNÍ/STRETNUTIE: Liberecká Marie Antoinetta: Spotřební lhůta jedné panovnice

6.June » Divá báze
Na letošní 28. ročník zlínského divadelního festivalu Setkání/Stretnutie zavítalo také liberecké Divadlo F. X. Šaldy s inscenací Marie Antoinetta. Spolu s ní se divákům představila herečka Karolína Baranová, která v loňském roce obdržela za roli pos…

Marie Antonietta: Další Cena Thálie pro Liberec?

31.May » Kulturio.cz
Liberecké Divadlo F. X. Šaldy v lednu letošního roku uvedlo vskutku pozoruhodnou činoherní inscenaci. The post Marie Antonietta: Další Cena Thálie pro Liberec? appeared first on Kulturio.cz .

„Celý svět jsou Želary!“

20.May » Kulturio.cz
Úryvek z repliky Markéty Tallerové coby Sestry Isabely, skvěle shrnuje pointu a smysl nové činoherní inscenace Divadla F. X. Šaldy v režii Jakuba Nvoty. The post „Celý svět jsou Želary!“ appeared first on Kulturio.cz .

Sedmero krkavců – Mezi pohádkou, hororem a dramatem

14.September » Taneční aktuality
Premiéra baletu Sedmero krkavců v Liberci zahájila novou sezonu baletního souboru pod uměleckým vedením Mariky Hanouskové Mikanové v krásně zrenovovaném Divadle F. X. Šaldy.

Akademie umění a kultury pro seniory získávají v kraji na oblibě

14.April » Liberecký deník
Liberecký kraj – Paní Zdena se každý týden těší na malování, pan Jaroslav na klavír. Co mají společného? Oba navštěvují základní uměleckou školu a oběma už bylo šedesát.

Krkonošské pohádky na Zámku

V příběhu nechybí Trautenberk, Krakonoš, Anče, Kuba a Hajnej. Hraje se s původní hudbou skladatele prof. Vadima Petrova. Hrají Petr Pěknic, Rostislav Trtík, Kryštof Nohýnek, Jáchym Kučera, Kristýna Podzimková a Štěpánka Prýmková.

Tato informační stránka o Štěpánka Prýmková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Štěpánka Prýmková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes