15
new stories - click to show

Petr Hudousek

Related to

Město Rokytnice v Orlických horách koupilo lokomotivu z 50. let minulého století. Proč?

30.November » ČRo Hradec Králové
Rokytnice v Orlických horách zakoupila do místního železničářského muzea parní lokomotivu. Má s ní velké plány, podle nezávislého starosty Petra Hudouska by neměla sloužit jen jako exponát. O podrobnosti se zajímala reportérka Jana Házová, která se …

Pevnost Hanička se vrací v čase, komunistická přestavba už zmizela

18.August » 24zpravy.com
Je symbolem Haničky, přesto do něj turisté už 44 let nemohou. Dělostřeleckı srub Na Mıtině je nejvıraznějším objektem pevnosti ležící na hřebeni nad Rokytnicí v Orlickıch horách. Právě obrázek tohoto objektu se zájemcům objeví jako první, když na..

Pevnost Hanička se vrací v čase, komunistická přestavba už zmizela

18.August » iDNES.cz
Pevnost Hanička v Orlických horách dostává zpátky podobu, jakou měla před přestavbou na protiatomový kryt pro rozvědčíky komunistické státní bezpečnosti. Veřejnost se do přestavěného dělostřeleckého srubu Na Mýtině podívá na jaře. Další články k tém…

Pevnost Hanička se vrací v čase, komunistická přestavba už zmizela

18.August » iRegiony Impuls
Pevnost Hanička v Orlických horách dostává zpátky podobu, jakou měla před přestavbou na protiatomový kryt pro rozvědčíky komunistické státní bezpečnosti. Veřejnost se do přestavěného dělostřeleckého srubu Na Mýtině podívá na jaře.
Borut Pahor - Slovinský prezident
Luděk Sobota - Český herec

Tato informační stránka o Petr Hudousek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Hudousek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes