15
new stories - click to show

Miroslav Hloušek

Related to

Hradec Králové řeší problémy s parkováním. S nápadem, který se městu líbí, přišli městští strážníci

Radnice v Hradci Králové chce hledat další možnosti, jak vyřešit problémy s nedostatkem parkovacích míst. S jedním nápadem, jak řidičům usnadnit život, přišla hradecká městská policie. Jeho realizace by ve městě vytvořila řadu dalších parkovacích ...

Šéf strážníků: Chápu, že hospodští trpí, ale my musíme dělat svou práci

/ROZHOVOR/ Dlouholetý ředitel hradeckých strážníků Miroslav Hloušek v rozhovoru pro Deník hovoří o tom, jak moc se kvůli covidu změnila práce strážníků, popisuje nejčastější problémy, se kterými se strážníci setkávají, a nevyhýbá se ani otázkám na...

Občanská demokratická strana

Oblastní sněm Občanské demokratické strany v Hradci Králové dokončil ve středu 24. března volbu nové oblastní rady. Předsedou se stal Pavel Staněk, místopředsednické posty obsadili bývalý hradecký primátor a europoslanec Oldřich Vlasák a Jiří Tesner.

Ocenění strážníků městské policie

3.March » Hradec Králové
Za 25 let vynikající práce u Městské policie Hradec Králové byli primátorem města Alexandrem Hrabálkem a ředitelem MP Miroslavem Hlouškem oceněni strážníci Lucie Čvančarová, Jaroslava Jarková a Josef Řezníček.

Respirátory v MHD budou v Hradci Králové kontrolovat revizoři

24.February » Hradec Králové
Hradec Králové 22. února (ČTK) - Dopravní podnik v Hradci Králové bude prostřednictvím svých revizorů kontrolovat dodržování případného nového nařízení o ochraně dýchacích cest. ČTK to řekl mluvčí podniku František Meduna. Od úterý bude patrně pro...

Respirátory v MHD budou v Hradci Králové kontrolovat revizoři

22.February » Seznam Zprávy
Dopravní podnik v Hradci Králové bude prostřednictvím svých revizorů kontrolovat dodržování případného nového nařízení o ochraně dýchacích cest. Od úterý bude patrně pro cestující v MHD povinný respirátor.

Moc bych si přál, aby se lidé k sobě chovali ohleduplněji, vzkazuje ředitel hradecké městské policie

18.November » ČRo Hradec Králové
V rozhlasovém studiu je dnes s námi ředitel Městské policie Hradec Králové Ing. Miroslav Hloušek. Pod jeho vedením přibylo v krajském městě víc kamer, víc preventistů a snad i větší spokojenost.

Školy nestihly koupit počítače pro online výuku, státní dotace přišla pozdě

4.November » iRegiony Impuls
Základní školy v Olomouckém kraji musely v říjnu kvůli prudce přibývajícím případům nemoci covid-19 zavřít dřív, než stihly nakoupit techniku pro distanční online výuku. Řada z nich na dodávky čeká dodnes.

To bylo tenkrát před padesáti lety, když Přelouč poprvé a naposled vyhrála ragbyovou ligu

Přesně před padesáti lety se poprvé a také naposled sportovci Přelouče stali mistry republiky. Zasloužili se o to armádní ragbisté, kteří dosáhli tohoto úspěchu po dramatických měřeních sil s Říčany, které na jaře 1970 nakonec skončily při shodě b...

FOTO: Hradecký hotel Černigov pomůže v boji s koronavirem

Jako rezervu pro klienty sociálních služeb využije Královéhradecký kraj hradecký hotel Černigov. Hejtmanství řeší i to, kam by mohlo dočasně umístit lidi bez domova.

Policisté obdrželi 1150 kusů nových respirátorů

13.March » Hradecký deník
Vzhledem k současné situaci pořídilo město Hradec Králové svým strážníkům 1150 kusů nových respirátorů typu FFP3.

Tato informační stránka o Miroslav Hloušek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Hloušek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes