15
new stories - click to show

Anna Maclová

Related to

Školkám chybí místa pro děti, Hradec nezareagoval na výstavbu nových bytů

23.November » iRegiony Impuls
Hradec Králové opět řeší nedostatek míst ve školkách. Ty jsou už teď plné a navíc jim brzy vyprší výjimky hygieniků kvůli překročené kapacitě. Největší deficit je znovu v Podzámčí v Třebši, kde roste jeden bytový dům za druhým. V plánu je stavba e...

Na reklamaci studie Na Plachtě se koalice neshodne

12.November » Hradecký deník
Půl roku trvající kauza ohledně možné výstavby silnice na okraji přírodní památky Na Plachtě 3 v Hradci Králové skončila. Minimálně v nejbližších letech zde silnice nevznikne. Některé otázky přesto zůstávají.

Hradecká diecézní charita se bojí kolapsu domácí zdravotní péče. Vyzývá k výpomoci dobrovolníky

29.October » ČRo Hradec Králové
Diecézní katolické charitě Hradec Králové chybí kvůli koronavirové nákaze zhruba 20 procent personálu a domácí zdravotní péči, kterou zajišťuje pro tisíce lidí, zvládá s vypětím všech sil. Vyzývá proto k výpomoci dobrovolníky. Uvedla to ředitelka ...

Diecézní charita Hradec Králové se obává kolapsu domácí zdravotní péče

27.October » Seznam Zprávy
Diecézní katolické charitě Hradec Králové chybí kvůli koronavirové nákaze zhruba 20 procent personálu a domácí zdravotní péči, kterou zajišťuje pro tisíce lidí, zvládá s vypětím všech sil.

Hradec staví dům pro sociální služby, ale o neziskovku tam už nestojí

4.September » iRegiony Impuls
Hradec Králové se postavil zády k neziskové organizaci Arreta, která patnáct let provozuje odlehčovací službu. Protože sídlí v nevyhovujících městských prostorách, dohodla se s městem na hledání nového zázemí. Město začalo stavět budovu v Honkově ...

Strach z karantény a čekání na lidi, které koronavirus připraví o domov. Realita nocleháren

19.April » Seznam Zprávy
Přístřeší pro lidi bez domova jsou kvůli koronaviru přeplněná. Bezdomovcům chtějí poskytnout útočiště, ale zároveň se obávají, jak by zvládla případnou karanténu zařízení. Po odeznění pandemie očekávají kvůli krizi i nové klienty.

Kraje mají zajistit karanténu pro násilníky a bezdomovce. Kdo to ale zaplatí?

7.April » Seznam Zprávy
Vláda nařídila krajům zajistit karanténu pro lidi vykázané z domova nebo bezdomovce, u kterých by se projevila nákaza covid-19. Noclehárny regiony sice zajistily, nikdo jim ale neřekl, kdo bude péči financovat.

FOTO: Radnice obhajuje škrty před pořadateli i opozicí

1.November » Hradecký deník
Boj mezi hradeckou radnicí a pořadateli kulturních akcí pokračuje. Poté, co zastupitelé začátkem října odhlasovali snížení finanční podpory pořadatelům z prestižního cyklu Calendarium Regina celkově asi o tři miliony korun, se organizátoři semkli ...

Nelpím na funkci, chci dělat něco dobrého, říká náměstkyně primátora

16.May
Před půlrokem se Anna Maclová dostala z Oblastní charity až na hradeckou radnici. Ani tam nezměnila svůj pohled na svět.
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Anna Maclová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anna Maclová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes