15
new stories - click to show

Zdeněk Švarc

Related to

Ryan stvořil Deno a bylo to dobré

15.October » Zdroják
S nadsázkou se dá prohlásit, že vzniku Deno vděčíme hryzavému svědomí Ryana Dahla, autora NodeJS. Za jedenáct let, které dělí první verzi NodeJS a první verzi Deno, se ve světě referenčního JavaScriptu událo mnohé. Následovník NodeJS je proto mnoh...

Plzeň od května změnila pravidla pro nakládání s městskými byty

3.July » prvnizpravy.cz
Plzeň pronajímá tři tisíce nájemních bytů, pro zájemce o městský byt otevřela Kontaktní místo pro bydlení.

MHD v Plzni najíždí na prázdninový provoz. Jaké změny nás čekají?

1.July » QAP.cz
Od středy 1. července jezdí městská hromadná doprava v Plzni podle prázdninových jízdních řádů. S většími změnami musíme počítat například na trase autobusu 31.

Kvůli opravě trati v Solní ulici začala tramvajová výluka. Neprojedou tudy ani auta

1.July » QAP.cz
Cestující MHD musí počítat s úplnou tramvajovou výlukou na linkách 1 a 2 od 1. července až do poloviny září. Pracuje se v celé ulici od křižovatky s náměstím Republiky po sady Pětatřicátníků.

Kvůli opravě trati v Solní ulici najely tramvaje na objížďku. Neprojedou tudy ani auta

1.July » QAP.cz
Cestující MHD musí počítat s úplnou výlukou tramvajového provozu na linkách 1 a 2 od 1. července až do poloviny září. Pracuje se v celé ulici od křižovatky s náměstím Republiky po sady Pětatřicátníků.

Vážná nehoda na Tachovsku! Jedno z aut skončilo na boku - FOTKY

1.July » QAP.cz
Dvě osobní auta se střetla na křižovatce mezi Borem a Skviřínem. Hasiči museli jednu osobu z vozidla vyprostit. Vzlétl záchranářský vrtulník z Líní.

Vážná nehoda na Tachovsku! Jedno z aut skončilo na boku

1.July » QAP.cz
Dvě osobní auta se střetla na křižovatce mezi Borem a Sviřínem. Hasiči museli jednu osobu z vozidla vyprostit. Vzlétl záchranářský vrtulník z Líní.

Obrazy z Vídně se vrátí do Stříbra na radnici - FOTKY

1.July » QAP.cz
Tři obrazy, které před lety vznikly ve Stříbře, se po letech vrátí z Vídně zpět na Tachovsko. Jde o portrét bývalého starosty Dr. Franze Wenzela Streera a jeho syna. Obrazy dostanou čestné místo na stříbrské radnici!

Jak získat v Plzni městský byt? Pravidla se mění - FOTKY

1.July » QAP.cz
Město pronajímá zhruba tři tisíce bytů. Zájemci už nemusí podávat žádost na bytovém odboru, ale stačí se zaregistrovat na realitním portálu města. S registrací pomohou pracovníci nového kontaktního místa.

Plzeň zavedla nový způsob registrace na sociální a dostupné byty

24.May » Plzeň.cz
Plzeňská radnice upravila od 1. května pravidla pro nakládání s městskými byty a uzavírání smluv o jejich nájmu. Současně zavedla nový způsob podávání žádosti o byt, tedy o registraci na sociální a dostupné bydlení. Zároveň město Plzeň otevírá nov...

Pod železničním viaduktem ve Vejprnicích hořelo - FOTKY

24.May » QAP.cz
V sobotu 23. května vyjeli hasiči do Vejprnic, pod železničním viaduktem hořelo klestí. Hasiči na místě provedli i kontrolu termo kamerou.

Dopravní komplikace v Křimicích! Odstartuje úplná uzavírka Křimické ulice

23.May » QAP.cz
Uzavírka pro veškerou dopravu s výjimkou autobusů začne už v pondělí 25. května. Řidiči najedou na objížďky. Důvodem je výstavba kanalizace.

Tato informační stránka o Zdeněk Švarc zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Švarc" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes