15
new stories - click to show

Karolína Vodičková

Related to

Noclehárny jsou plné, bezdomovci mohou noc přečkat ve vyhřívaném stanu

20.December » iDNES.cz
Mrazy v posledních dvou týdnech přiměly mnoho bezdomovců hledat místa, kde budou mít šanci přežít větší než na ulici. Nouzová ubytování se zaplnila a město Plzeň otevřelo vyhřívaný stan v areálu DEPO2015. Tam může mrazivé noci přečkat až sedmdesát l…

Senioři a zdravotně postižení se mohou v Plzni hlásit o byty

17.June » QAP.cz
Druhá etapa výstavby městských bytů v Plzni na Zátiší je v plném proudu. Do 13. července se o byty mohou přihlašovat zájemci z řad seniorů a zdravotně postižených.

Plzeň: Výstavba bytů v Zátiší pokračuje, zájemci z řad seniorů a handicapovaných se mohou hlásit

Do 13. července se mohou přihlašovat o byty zájemci z řad seniorů a osob se zdravotním postižením, kteří by chtěli bydlet v městských bytech, budovaných v plzeňské lokalitě Zátiší.

Díky Housing First v ČR bydlí stovky lidí. Teď je potřeba zákon o podpoře v bydlení

24.May » A2larm
Pilotní projekty Housing First se osvědčily a je díky nim stabilně zabydleno přes sedm set lidí. Experti z různých českých měst teď připravují navazující program.

Další městské bydlení vzniká v Plzni Zátiší. Zájem je veliký

19.April » ČRo Plzeň
190 bytů pro seniory, hendikepované a jinak sociálně znevýhodněné lidi se právě staví v plzeňské čtvrti Zátiší. O městské bydlení je obrovský zájem.

Plzeň má koncepci pro práci s lidmi bez domova, navrhuje azylový dům i další opatření

Plzeň má novou koncepci pro práci s lidmi v bezdomoví. Její součástí jsou i návrhy konkrétních opatření, co a jak udělat. Na přípravě řady z nich už se pracuje.

Plzeň má koncepci pro práci s lidmi bez domova

Koncepce pro práci s lidmi bez domova, navrhuje azylový dům i další opatření, na řadě z nich už pracuje.

Plzeň má novou koncepci řešení bezdomovectví. Chystá azylový dům, výdejny jídla nebo noclehárny

26.February » ČRo Plzeň
Zástupci města Plzeň představili Koncepci politiky města pro práci s lidmi v bezdomoví. Řešení situace vychází z průzkumu odborníků z katedry sociologie ZČU.

Plzeň rychle zkoordinovala pomoc a podporu lidem z končící ubytovny

5.February » Moderní obec
Město Plzeň zareagovalo na informaci, že končí svoji činnost plzeňská ubytovna v Zátiší. Úředníci spolu s pracovníky neziskovek začali okamžitě […]

Plzeň zkoordinovala pomoc a podporu lidem z končící ubytovny

4.February » QAP.cz
Město Plzeň pomohlo téměř čtyřem desítkám lidí z končící ubytovny v Zátiší. Mnoho z nich bydlelo na ubytovně přes deset let, při hledání nového bydlení proto potřebovali intenzivní podporu.

Plzeň má v Číně své olympioniky v hokejovém týmu i mezi lyžaři

3.February » QAP.cz
Nejen všem českým sportovcům, ale i přímo několika plzeňským talentům mohou fandit Plzeňané během zimní olympiády v Číně. Ta začíná v pátek, Plzeň má své olympioniky v hokejovém týmu i mezi lyžaři.

Tato informační stránka o Karolína Vodičková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karolína Vodičková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes