15
new stories - click to show

Jiří Uhlík

Related to

Vítězná série kohoutů se zastavila na čísle devět. Klatovům pomohl famózní čtyřgólový obrat ve třetí části

TÁBOR - Devět zápasů v řadě znali jen vítězství. Jubilejní desátý úspěch ovšem druholigoví hokejisté HC Tábor do své kroniky v sobotu večer nezapsali. Utkání proti Klatovům rozehráli sice dobře a po druhém dějství vedli o dvě branky, pak ale v pos...

Nejúspěšnější žáci písecké průmyslovky

19.June » Písecký svět
Nejúspěšnější žáci Střední průmyslové školy a Vyšší odborné školy v Písku za doprovodu ředitele školy Ing. Jiřího Uhlíka převzali svá zasloužená ocenění na tradičním červnovém setkání s představiteli města Písek.

Plzeňany trápí nebezpečná silnice. Připravuje se stezka pro cyklisty a chodce, reaguje obvod

9.April » Plzeň.cz
Zeptej se vedení městského obvodu. Tak se jmenuje naše nová rubrika, v níž se máte šanci našim prostřednictvím zeptat zástupců čtyř největších plzeňských obvodů na všechno, co vás zajímá. Tentokrát mířila otázka na Městský obvod Plzeň 1. Otázka: C...

Nový hokejový rok zahájí Valaši na ledě šumperských Draků

4.January » VHK Vsetín
Jan Tajzler - Hokejový rok 2021 začíná, Vsetín se vydá k prvnímu utkání na sever Moravy a to na led nováčka soutěže z Šumperku. Draci přivítají Valachy po necelých čtyřech letech, kdy byli tehdy jedni z mála, kdo rozjetou vsetínskou mašinou dokáza...

Čistka po výbuchu! V Šumperku končí tři hráči, další změny přijdou

17.December » Hokej.cz
Šumperk se po vysoké domácí prohře 3:7 s Kadaní rozloučil s třemi hráči základního kádru – v klubu končí obránce Martin Nepokoj s útočníky Danielem Hrochem a Jiřím Uhlíkem. Draci o tom informovali na svých webových stránkách.

PREVIEW: Bez velkých posil. Bude Šumperku stačit mladická touha?

11.September » Hokej.cz
Není to obvyklé, ale Šumperk po postupu do vyšší soutěže svůj kádr moc neposílil. Dokonce ho potkaly odchody tří opor a úspěšného trenéra Martina Janečka.

Šumperk v přípravě držel krok s Vítkovicemi, dvěma góly se blýskl Koch

28.August » Hokej.cz
Začátek tuzemských hokejových soutěží se blíží mílovými kroky, jednotlivé kluby tak čekají poslední prověrky před návratem ostrých duelů. Jednu takovou za sebou mají hokejisté Šumperka a Vítkovic: v bitvě partnerských týmů podle očekávání uspěl ex...

PŘESTUPY ONLINE: Brankář Soukup se vrací do první ligy

31.January » Hokej.cz
V pátek 31. ledna o půlnoci skončí v českých soutěžích přestupové období. V podrobném onlajn článku sledujeme přesuny, spekulace a další informace z týmů Tipsport extraligy, Chance ligy i 2. ligy.

PŘESTUPY ONLINE: Kadaňský útočník Zabloudil naskočí v extralize

31.January » Hokej.cz
V pátek 31. ledna o půlnoci skončí v českých soutěžích přestupové období. V podrobném onlajn článku sledujeme přesuny, spekulace a další informace z týmů Tipsport extraligy, Chance ligy i 2. ligy.

Tato informační stránka o Jiří Uhlík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Uhlík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes